Chrom przeglądarka usuwania “Wirus”

Browser hijackers
Remove Chromium Browser

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu przeglądarki Chromium. Ten przewodnik usuwania przeglądarki Chromium działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarki Chromium jest uzasadnione aplikacji, które zostały wykorzystane przez hakerów. Program został opracowany jako typu open source wersja przeglądarki internetowej Google Chrome. Pojęcie przeglądarki Chromium jest dając użytkownikowi opcje dostosowywania. Można ustawić program dla Twojej wygody. Można dostosować ustawienia obejmują projekt graficzny, interfejs użytkownika i opcje ułatwień dostępu. Program zapewnia dobre usługi, ale nie jest odporny na ataki hakerów. Złośliwych programistów jest kierowana Przeglądarka Chrom. Narzędzie daje im szansę, aby uzyskać kontrolę nad przeglądarki sieci web.

Jakie są niebezpieczeństwa wokół porywacza przeglądarki Chromium?

Jeśli nie zainstalowano dobrowolnie przeglądarki Chromium do komputera, byłeś ofiarą ataku cybernetycznego. Hakerzy zainstalowanego systemu oprogramowania jest zagrożona. Będą go używać do wykonywania różnych nieautoryzowanych działań. Tajne programu i jego twórcy mają swój program. Mają one narzędzie zmiany ustawień w przeglądarce i przejąć kontrolę nad jego zadania.

Ustawienia zabezpieczeń będzie sprowadzić. Ma to dać fałszywe narzędzie zdolność do generowania wyskakujących reklam. Reklamy będą wyświetlane ci ekskluzywne oferty, rabaty, kupony i innych okazyjne oferty. Porywacz wyświetla pop-up, pop under, banery, kupon pola, gratisy, rabaty, pływające, śródmiąższowe, kontekstowe, przejściowe, porównanie i całostronicowych reklam. Dadzą Ci szeroki wybór oferty produktów do wyboru.

Właściciele porywacza przeglądarki Chromium get paid do promowania stron internetowych osób trzecich. Oni otrzymują prowizje, w oparciu o całkowitą liczbę kliknięć użytkowników generują. Jest to wkład nie chcą, ludzie zrobić dla hakerów korzyści. Należy pamiętać, że źródeł dla ogłoszeń nie są gwarantowane za wiarygodne. Każdy z nich link do uszkodzonych stron, podawać z spyware. Ponieważ Twoja przeglądarka został sfałszowany, to nie ostrzega o niebezpiecznych witryn sieci Web.

Porywacza przeglądarki Chromium wykonuje innym nieautoryzowanym działalności. Monitoruje użytkowników online sesje i zbiera dane na nich. Shady przejazd będzie przechowywać informacje o historii przeglądania i naciśnięcia klawiszy. Porywacz można uzyskać dostęp, Twój adres IP, położenie geograficzne, e-mail, numer telefonu, nazwy użytkownika, hasła i inne dane wpisywane do kont osobistych. Właściciele ukrytego programu mogą sprzedawać swoje prywatne dane, bez pytania o zgodę lub informacją, że w ogóle.

Remove Chromium Browser
The Chromium Browser Virus


jak porywacza przeglądarki Chromium uzyskać dostęp do mojego systemu?

Sprawia, że porywacz przeglądarka chrom korzystać kilka wektorów propagacji. Łączenie jest najczęściej stosowaną metodą rozpowszechniania programu ukradkiem. Porywacza przeglądarki Chromium może być powiązana z freeware, shareware i pirackie kopie płatnego narzędzia. Główny program wyświetli listę narzędzia bonus w jego regulaminie. Musisz znaleźć, gdzie ta opcja jest wymieniony i odznaczyć ją. W przeciwnym razie porywacz będzie mieć dostęp do komputera.

Wiadomości e-mail będących spamem są innym źródle za porywacza przeglądarki Chromium. Program zaciszne zamki na załączonych dokumentów, obrazów i archiwum. Otwarcie pliku, porywacz jest załączona do monit pobierania i instalacji. Wiarygodność wiadomości e-mail należy dowód, przed wykonaniem jakichkolwiek instrukcji od nich. Sprawdzić styki z listu do upewnij się, że nadawca jest godna zaufania.

Przy instalacji są innym sposobem rozprzestrzeniania się porywacza przeglądarki Chromium. Tajne program mogą być przesyłane do komputera przez uszkodzone strony internetowej lub link złamany. Dzieje się tak po wejściu, więc trzeba uważać, aby nie natknąć się zainfekowane domeny. Najlepiej jest zrobić kilka badań na nieznanych stron internetowych przed ich odwiedzeniem po raz pierwszy. To samo dotyczy dostawcy łącza.

Odinstaluj Przeglądarka Chrom

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki dokładnie, aby usunąć przeglądarki Chromium z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć przeglądarki Chromium z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *