Jak usunąć 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam | Aktualizacja

Trojans

Ostrożnie! Oszustwa e-mail niebezpieczne czai się wokół sieci web, która ma na celu przestraszyć użytkowników jak najwięcej jak to możliwe! Oto fragment wiadomości:

“mój nick w darknet jest—Witam. Zacznę od stwierdzenia, że zhackowali tej skrzynki pocztowej (proszę spojrzeć na ‘z’ w nagłówku) więcej niż sześć miesięcy temu, przez to zainfekowany system operacyjny z wirusem (trojan) stworzone przez mnie i zostały monitorowania Ci przez długi czas. Myślę, że nie ma wszystkich kontaktów, aby uzyskać te pliki, prawo? Jeśli jesteś tego samego zdania, to myślę, że 500zł jest uczciwą cenę zniszczyć brud, stworzyłem. Wyślij powyższe kwoty na mój portfel bitcoin: 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB jak najszybciej po otrzymaniu powyższej kwoty, mogę zagwarantować, że dane zostaną usunięte, nie ma potrzeby. Od czytania tego listu masz 48 godzin! Po Twoim czytanie ten przekaz, I otrzymywać automatyczne powiadomienie, że widać literę.”

W rzeczywistości ten e-mail jest tylko hoax, stworzone przez oszustów aby przestraszyć niczego nie podejrzewających ofiar i ich zapłacić okup, aby zapobiec trwający załatwiać kompromisowo ich prywatności. Nadawca podaje, że nadawca tej wiadomości e-mail włamał się dawno temu, i teraz ich komputer jest kontrolowana przez groźnego wirusa Trojan. Zostały zebrane wiadomości również stwierdzić, że aktywność ma szpiegował i poufnych danych.

Dane, które będą udostępnione innym osobom, należy zakończyć się niepowodzeniem do spełnienia wymagań hacker’s. I karnego daje ich słowa, że jeśli użytkownik zgadza się, będą one później usunąć wszystkie zebrane informacje. Ale nie należy ufać słowo w tej wiadomości e-mail! Oczywiście to może być przerażające do odbierania takich wiadomości, ale musisz zachować spokój i nie wpaść w tę pułapkę! Przyjmuje do wiadomości e-mail jako scamware, którym jest i usuń go!

Niestety usunięcie wiadomości e-mail nie będzie wystarczające. Scamware pojawił się z powietrza. Jeśli otrzymałeś ten e-mail, to oznacza, że gdzieś na twoim komputerze, czai się pasożyta. Takie złośliwe oprogramowanie nie atakują komputera na swój własny. Nie, to nie hack jego sposób na Twoim urządzeniu. Tylko można nadać to dostęp do komputera. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, gdy użytkownik jest niedbały i kliknie na zacienionym reklamy i linki lub otwiera spamowych z zainfekowanych treści w formie załączników lub plików wykonywalnych.

Odpowiedzialny za paskudny scamware takiego pasożyta może również dystrybuowane za pośrednictwem żądania aktualizacji wiązanie i fałszywe oprogramowanie. Aby upewnić się, że nie niebezpieczne treści w ukryciu zostanie zainstalowany na komputerze bez wiedzy użytkownika, musisz sprawiają, że zwyczaj wybierania niestandardowego, zamiast szybkiej instalacji. Następnie wszystko co musisz zrobić jest zrezygnować z dodatkowego oprogramowania, ponieważ jest zwykle malware w przebraniu. Zalecamy również, opierając się na oficjalnych i licencjonowanych źródeł tylko wtedy, gdy trzeba zaktualizować oprogramowanie. Nie ufajcie aktualizacji losowych pop-upów. Częściej niż nie okazują się być fałszywa.

Bądźmy szczerzy. Większość ludzi będzie paniki po otrzymaniu takiej wiadomości e-mail. Hakerzy opierają się na strachu i naiwności, do Marka spieszyć do płacenia okupu, o których mowa, bez namysłu. W celu uniknięcia narażenia ich akt osobowych, ofiar będzie zapłacić zadawane kwotę 500 dolarów w formie Bitcoin. Ale to nie ma potrzeby, aby to zrobić. Najważniejszą rzeczą jest aby panować nad emocjami i nie dać się panikę.

19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB E-mail Darknet Bitcoin jest nic, ale to oszustwo, wykonane wyłącznie w celu hakerów, aby korzystać z twój strach. Co trzeba to się uspokoić, usunąć tę wiadomość, tak szybko, jak je otrzymać i przeskanuj system komputera szkodnika, który przynosi wszystko ten zmartwienie. Po odnalezieniu go, musisz usunąć go z urządzenia, więc nie jest w stanie przeszkadzam ponownie lub zagrozić prywatności.

Odinstaluj 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *