Jak usunąć 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam | Aktualizacja

Trojans

Oszustwa e-mail niebezpieczne krąży w Internecie. Wiadomość odczytuje następujące:

“wydaje się, że ***-to hasło. Może mnie nie znasz, i prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego masz ten e-mail, prawo? Faktycznie, instalacja złośliwego oprogramowania na stronie internetowej dla dorosłych vids (porno) i wiecie co, odwiedziłeś tę witrynę do zabawy (wiesz co mam na myśli). Podczas gdy były oglądania filmów, przeglądarki internetowej zaczynał funkcjonować jako protokołu RDP (Remote Desktop) o keylogger, który dał mi dostęp do ekranu i kamery. Po tym moim programem uzyskane wszystkie kontakty z twój Posłaniec, FB, a także e-mail. Co dokładnie zrobiłem? Mam telefon archiwizowane. Zdjęcie, wideo i kontakty. I stworzył film podwójnego ekranu. 1-szej części pokazuje wideo oglądanego (masz dobrego smaku haha…), i 2-giej części pokazuje nagrywanie z kamery internetowej. Dokładnie to, co należy zrobić? Cóż myślę, 800 dolarów jest po uczciwej cenie dla nasz mały sekret. Dokonujesz płatności przez Bitcoin (jeśli nie znasz to, wyszukaj “jak kupić bitcoin” w Google). ”

1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin E-mail należy do kategorii scamware. Użytkownik otrzymuje e-mail i jest wierzyć, że nie tylko jest Ci śledzony na, ale dane poufne zostało skradzione od Ciebie. I teraz oszuści są szantażuje, więc ta informacja nie zostanie udostępniony innym osobom. Nie wierzę w te kłamstwa! Ten e-mail jest oszustwem! Jest to dokonywane przez przestępców, pragnący skorzystać z Twojej naiwności. To ważne, nie wpadać w panikę. Ten komunikat jest tylko hoax, zaprojektowany, aby straszyć i płacić zadawane ilość pieniędzy.

Może myślisz, że ten komunikat pojawił się znikąd, ale tak nie jest. Scamware zakażenia są bardzo sprytne. Cant hack możesz bezpośrednio. Potrzebują Twojej zgody, aby zaatakować. I to bardzo łatwo oszukać Cię i robienie ów. Najczęściej jest to infekcja rozprzestrzenia się za pośrednictwem oprogramowania zwijania. Jeśli nie będąc ostrożnym i są zbyt niedbałe, można łatwo zrobić błąd, zapraszając tej infekcji na pokładzie. Który ma dlaczego ważne jest, aby zawsze wykonać niestandardowe, zamiast szybkiej instalacji, więc żadnych ukrytych treści mogą być widoczne dla Ciebie usunąć zaznaczenie. Cyberprzestępcy polegać na nieostrożność i naiwności, aby Ci prawo wpaść w pułapkę. Zawsze pomyśl dwa razy, zanim klikniesz coś w Internecie. Nigdy nie wiesz, jakie zagrożenia czają się za pozornie wiarygodne reklamy lub łącza. Również upewnij się omijać spamowych, złośliwe oprogramowanie jest znany do ukrywania się za takich wiadomości, jak również.

Ten e-mail scamware rozwija się na strachu. Nie należą do tego. To jest tylko pewien podstęp, zaprojektowane do podjęcia pieniędzy. Hakerzy twierdzą, że już można szpiegował przez kamerę i teraz robią ci zapłacić okup, więc te dane nie zobaczyć światło dzienne. Oszuści zwrócić kwotę 800 dolarów w formie Bitcoin jako płatności. Nie ufaj te kłamstwa! Co musisz zrobić, to po prostu usunąć ta fałszywa wiadomość e-mail, skanowanie komputera i zlokalizować zakażenie odpowiedzialne za ten piekielny komunikat. Po sprawdzeniu, że miejsce pobytu złośliwe oprogramowanie, trzeba się go pozbyć jak najszybciej, zanim będzie w stanie zrobić poważne szkody. Im szybciej działać przeciwko tej plagi, tym lepiej!

Odinstaluj 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *