Jak usunąć 1bcde.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove 1bcde.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć 1bcde.com. Ten przewodnik usuwania 1bcde.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

1bcde.com przekierowania są związane z infekcjami porywacza przeglądarki paskudny. Jeśli widzisz ten strony zamiast strony głównej lub preferowanej wyszukiwarki, jesteś w tarapatach. Porywacze są odpowiedzialne za wiele reklam i wyskakujących okienek, które są generowane na swój sposób. Ekranie zostanie pokryta z nich. Z powodu porywacza przeglądarki możliwość kradzieży danych sieci web takich jak historia przeglądania i wyszukiwania takie reklamy będzie specjalnie dostosowane odpowiednio, dzięki czemu użytkownik będzie najprawdopodobniej kliknij na nich.

Często reklam i wyskakujących okienek będzie promować wyłączność sprzedaży, oferty specjalne, jednorazowe kupony, rabaty ograniczona, fałszywe żądań aktualizacji i wątpliwej użyteczności narzędzi. Celem jest stworzenie przychodów metodą PPC (Pay-Per-Click). Ten rzecz jest, nigdy nie wiesz gdzie takie reklamy mogą przekierować Cię do. Może nieświadomie umożliwiają hakerom dostępu do komputera. Dlatego zaleca się natychmiastowe usunięcie tego pasożyta, tak szybko, jak jego wykrycie.

Przeglądarka porywacze somolotu nie atakują przeglądarki bez Twojej zgody. Potrzebują Twojej pomocy, aby to zrobić. Oczywiście użytkownicy przyznać dostęp złośliwego oprogramowania nawet nie zdając. Są to mistrzowie kamuflażu i mogą oszukać Cię z łatwością. Jeśli chcesz pozostać z dala od takich pasożytów, trzeba być bardziej ostrożnym i zwracać szczególną uwagę na co możesz kliknąć na. Najpopularniejszym środkiem porywacza dystrybucji obejmują oprogramowania zwijania i fałszywe żądań aktualizacji.

Remove 1bcde.com
The 1bcde.com Virus

Zalecamy naszym czytelnikom, aby zawsze zdecydować się na zaawansowanych Custom/ rodzaj instalacji, aby mogli łatwo wyświetlać żadnego dodatkowego oprogramowania, który został celowo ukryty od nich. Takie programy i aplikacje często okazują się być złośliwym oprogramowaniem w przebraniu. Ponadto gdy trzeba zaktualizować oprogramowanie na Twój komputer, to najlepiej polegać na licencjonowanych i oficjalnych źródeł tylko. Nie popełniajcie klekocząc u losowe pop-up, który wzywa do łącza aktualizacji wątpliwe. Częściej niż nie takich stron prowadzić do infekcji cyber, takich jak spyware, adware, przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, a nawet w niektórych przypadkach – trojany i ransomware!

Co też trzeba wiedzieć o przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, jest to, że nie są uważane za prawdziwych wirusów. Dlaczego? Bo tylko atak przeglądarki, nie systemu komputerowego. Nadal, że nie czyni je mniej niebezpieczne. Są one prawdziwie capable od robienie rzeczywistej szkody. Jeśli ofiara wpadł do Pasożyt ten przykry, zyskają Państwo trudności robi normalne zadania w przeglądarce, ponieważ często nastąpi awaria lub zamrozić.

Również nagle zmniejszy szybkość Internetu. W pewnym momencie przeglądarki przestanie działać w ogóle, co Ci w stanie wykonać każdy rodzaj pracy. Co jest jeszcze gorsze jest to, że za reklam i pop-upy generowane przez porywacza, może czaić się ukryte wirusy, które czekać na kliknięcia, do rozpoczęcia ataku na twoim komputerze. O porywacza przeglądarki na twoim komputerze oznacza, że online prywatności i bezpieczeństwa znajdują się w niebezpieczeństwie. Nie trać czasu! Trzeba natychmiast kontynuować usuwania tego szkodliwego oprogramowania lub ryzyka utraty więcej niż tylko dane osobowe!

Odinstaluj 1bcde.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć 1bcde.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 1bcde.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *