Jak usunąć 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam | Aktualizacja

Trojans

Jeśli otrzymaliśmy następujący e-mail, oznacza to, że upadłeś ofiarą oszustwa e-mail niebezpieczne.

“hello. Mój nick w darknet jest xxxxx. Zaczną się mówiąc, że zhackowali tej skrzynki pocztowej więcej niż sześć miesięcy temu, przez to mam zainfekowany system operacyjny z wirusem (trojan) stworzone przez mnie i zostały monitorowania Ci przez długi czas. Mam dostęp do konta, sieci społecznych, poczty e-mail, przeglądania historii. Odpowiednio mam danych wszystkie kontakty, pliki z komputera, zdjęcia i filmy. Myślę, że nie ma wszystkich kontaktów, aby uzyskać te pliki, prawo? Jeśli jesteś tego samego zdania, to myślę, że 500zł jest uczciwą cenę zniszczyć brud, stworzyłem. Wyślij powyższe kwoty na mój portfel bitcoin: 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq. Niezwłocznie po otrzymaniu powyższej kwoty, mogę zagwarantować, że dane zostaną usunięte, nie ma potrzeby. Od czytania tego listu masz 48 godzin! Po Twoim czytanie ten przekaz, I otrzymywać automatyczne powiadomienie, że widać literę.”

Jak widać, ten e-mail ma na celu przestraszyć was i spieszyć się niepotrzebne działania. To bardzo ważne nie ufać, nadawcy, co mówi! Autor tej wiadomości e-mail twierdzi, że niebezpieczny Trojan zainfekował komputer i teraz wszystkie swoje aktywności jest monitorowany. Zagrażają one do akcji, co informacje zostały zebrane na Ciebie i zniszczyć Twoją prywatność. Nie wpaść w tę pułapkę szkodliwych!

Cyberprzestępcy zapowiada się usunąć ten skradzione dane, w zamian za opłatę pieniężną. Nigdy nie można ufać słowo karnego. Zamiast tego należy natychmiast usunąć ten komunikat. Ale, że jeszcze nie oznacza, że jesteś w czyszczeniu. Jak oszustów udało się ukraść Twój adres e-mail? Ten fałszywy email może być znak, że gdzieś na twoim komputerze, wstrętny pasożyt czai się, że zbierać dane osobowe i sprzedaje go osobom trzecim dla zysku. Możesz opóźnienia usunięcie tego szkodnika niebezpieczne, więcej możliwości, jakie dają oszustów do realizacji swojej misji.

Ustaliliśmy już, że jeśli otrzymasz E-mail Darknet 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq to nie znaczy, że Twój komputer został posiekany przez wirus typu koń trojański. Jednak dane osobowe mogą być dostępne dla hakerów, aby użyć, jak im się podoba. W tej sytuacji, na przykład wiadomości e-mail ma wpadły w ręce oszustów, i próbują się zapłacić okup, aby zachować swoją prywatność. Może możesz nieświadomie pozwolić pasożyta wkraść się w urządzeniu. Zazwyczaj dzieje się za pośrednictwem oprogramowania wiązki, torrenty, spam poczta elektroniczna, wątpliwych linki i reklamy, jak również fałszywych aktualizacji żądania.

Hakerzy polegać na zaniedbania i naiwności. Będą one miały Zaletą pośpiech i nieostrożność, aby Cię wpaść w pułapkę. Zawsze zwracać uwagę na drobnym drukiem i pomyśleć dwa razy zanim klikając na coś. Najlepiej jest w trybie instalacji niestandardowej, więc wszelkie ukryte złośliwe oprogramowanie w przebraniu programów bonusowych lub aplikacji staje się widoczne dla Ciebie usunąć jego zaznaczenie i nie można go zainstalować z uzyskanie dostępu do komputera.

Nawet jeśli zignorujesz 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet E-mail, innego zagrożenia będzie na pewno pop-up. Dlatego ważne jest, aby usunąć źródło tych fałszywych e-maili, zanim będzie za późno. Tego pasożyta, który czai się gdzieś na twoim komputerze może rój ekranu z zacienionym treści w formie nierzetelne reklamy, jak również przekierowywać do stron niezweryfikowane. Zajmie to tylko jedno kliknięcie, aby nieumyślnie zainstalować złośliwe oprogramowanie na komputerze. Może nawet dostać urządzenie zainfekowany przez konia trojańskiego! Tylko tym razem, może być prawdziwe.

Weź e-mail jako ostrzeżenie, jak to jest! Po usunięciu tego komunikatu oszustwa, musisz zlokalizować miejsce pobytu paskudny szkodnika, który jest przyczyną Ci cierpienie i pozbyć się go, zanim będzie za późno i jest w stanie zrobić prawdziwe szkody do komputera! Jeśli masz pewności, jak to zrobić, możemy pomóc Ci w tym zadaniu. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *