Jak usunąć 24socialnews.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove 24socialnews.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć 24socialnews.com. Ten przewodnik usuwania 24socialnews.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

24socialnews.com jest platformą Szukaj dostawcy i aktualności. Na stronie znajduje się pole Szukaj i wiadomości ciągłego strumienia. Aktualności Artykuły są napisane w języku rosyjskim. Opcje wyszukiwania są również ustawić dla osób rosyjskojęzycznych. Jeśli nagle znajdziesz tej stronie Ustaw jako stronę główną i domyślnego dostawcę wyszukiwania, z przykrością informujemy, że użytkownik zawarł porywacza. Jest to popularny rodzaj infekcji cyber. Jest to denerwujące, trwałe i niebezpieczne do pewnego stopnia. Jego działanie będzie mieć negatywny wpływ na wydajność komputera. System spowolni do indeksowania. To często będą miały trudności wykonanie przydzielonych zadań. To są tylko podstawowe objawy. Operacje, które przeprowadza porywacza będzie bardziej odczuwalny.

Porywacz za 24socialnews.com jest naszej ery Dostawca aplikacji. Jako takie generuje reklamy do promowania treści osób trzecich. Wyskakujące okienka są wyświetlane w różnych formatach, w tym banery, linki w tekście, gratisy, kupon pola, śródmiąższowe, pływające, kontekstowe, inline, przejściowych i porównanie reklamy. Będą one wyświetlane przy każdym otwarciu przeglądarki sieci web. W celu przyciągnąć uwagę i wywołać ich zainteresowanie prezentuje 24socialnews.com porywacza rokowań zakupy oferty dla szerokiej gamy towarów. Hermetyzuje ubrania, akcesoria, sprzęt sportowy, urządzeń technologicznych, mebli, artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu ogrodniczego, zabawki, gry i wiele innych. Sugerowane oferty może wyglądać jak dobry znaleźć i może wydawać się uzasadnione, ale nic nie jest pewne.

Deweloperom porywacza 24socialnews.com get paid do obsługi zawartości niektórych stron internetowych. Zgadzają się na to nie przeszkadza, aby dowód niezawodności wymienionych platformach. Ponieważ użytkownicy nie opłaca się odbierać oferty handlowej, ich bezpieczeństwo nie jest głównym problemem. Ludzie, którzy płacą za usługi są rzeczywistych klientów. Użytkownicy komputerów są ważne dla ich działalności. Wykonując poniższe reklamy, oni zrobić pieniądze dla właścicieli porywacza. To jest techniką zarabianie online znany jako system pay-per-click. Liczbę trafień dodaje określonej kwoty prowizji za promowanie odpowiednich treści. Ponieważ niezawodność z sponsorowanych stron internetowych nie jest rozliczana, ryzyko zakłada, że całkowicie przez użytkownika końcowego.

Remove 24socialnews.com
The 24socialnews.com Virus

Podczas, gdy ci są rozproszeni przez ogromne ad przepływu, 24socialnews.com porywacza będzie Ciebie szpiegować za plecami. Tajne program może nagrywać różnego rodzaju danych z sesji przeglądania. To obejmuje historię surfingu, tracking cookies, naciśnięcia klawiszy, położenie geograficzne, kierunkowy, adres rejestracji, Internet protocol (IP), konto e-mail, numer telefonu, dane demograficzne, nazwy użytkownika i hasła. Właściciele porywacz może sprzedać zebrane dane na rynkach darknet bez pytania o zgodę lub informowania użytkowników o swoich zamiarach. Informacje osobiste i finansowe może wpaść w ręce cyberprzestępców.

Wiedząc, jak tego rodzaju pasożyta jest rozpowszechniany może pomóc w ochronie systemu. Istnieje kilka sposobów, aby umowy 24socialnews.com porywacza. Najczęściej stosowaną techniką jest łączenie. Za pomocą programu pirackich lub freeware porywacz może być zainstalowany bez własnego Kreatora instalacji. Niechcianego oprogramowania zostaną uwzględnione jako narzędzia bonus z pobierania klienta. Będziesz mieć możliwość wyłączenia go. Jednak domyślne ustawienie będzie mieć go zainstalowanego. Jeśli są one utrzymać presetów, pasożyta mogą do systemu. Upewnij się, że przeczytać regulamin programy, które można zainstalować na komputerze.

Kolejny wspólny punkt wejścia dla 24socialnews.com porywacza jest poprzez spam poczta elektroniczna. Shady narzędzie będzie ukryte za załączony plik. Nadawca będzie stwierdzał, że załącznik jest fragment oficjalnej dokumentacji, jak zalecane list, faktura, rachunek, grzywny, pokwitowanie, wezwania do sądu lub orzeczenia sądu. Pisanie w imieniu istniejących firm i organizacji jest powszechne, jak to sprawia, że dla dobra prezentacja. Aby potwierdzić zasadność danej wiadomości e-mail, może odnosić się do podanych kontaktów. Innym wektora propagacji, musimy wspomnieć jest przy instalacji. Wejście na uszkodzony stronie internetowej lub złamany linku może spowodować zakażenie przesyłane do systemu. Dlatego należy uważać na swoje źródeł online i zrobić swoje badania, gdy jesteś w wątpliwości.

Odinstaluj 24socialnews.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 24socialnews.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *