Jak usunąć Ad Network Performance (Chrome/ Firefox)

Adware
Remove Ad Network Performance

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Ad Network Performance. Ten przewodnik usuwania Ad Network Performance jest praca dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Ad Network Performance wirus jest tylko kolejny adware typowe aplikacji. Identycznie innym, jak tylko Ad Network Performance wirus nacieki komputera, to generuje dźwięki bezużyteczne wyskakujące reklamy, które mogą powodować awarie systemu częste i znacznie spowolnić sesji przeglądania. Poza tym te ogłoszenia może przekierowanie do niektórych podejrzanych stron internetowych i poważnie zagrozić bezpieczeństwa. W związku z tym najlepszą rzeczą jaką można zrobić, to usunąć Ad Network Performance wirus z systemu tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność na nim.

Ad Network Performance wirus jest skierowany do programu Internet Explorer i Mozilla Firefox i Google Chrome użytkowników i używa różnych metod na infiltrację komputera. W rzeczywistości Ad Network Performance wirus powinien dostać zgodę zanim go instaluje się na komputerze, ale to nie znaczy, że to będzie Cię. Przeciwnie aplikacja adware jest taki program oszustwa nie będą nawet sprawę, że został zainfekowany system aż wyskakujące reklamy zaczną powodzi monitora.

W większości przypadków Ad Network Performance wirus chowa się za innymi freeware, ze względu na fakt, że większość użytkowników komputerów nie zwracał uwagi podczas przechodzenia przez jego procesu instalacji. Mając na uwadze darmowy jest często wiązany z złośliwego oprogramowania, należy być bardzo ostrożnym podczas konfigurowania nowego oprogramowania w systemie, jak również Przeczytaj wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji. W innym przypadku jest bardzo prawdopodobne skończyć z adware jak Ad Network Performance wirus na komputerze.

Remove Ad Network Performance
The Ad Network Performance Virus

Identycznie do każdej z reklam aplikacji, głównym celem Ad Network Performance wirus jest do łatwego zysku w celu kontynuowania jego istnienia. Jedynym sposobem na to jest do promowania produktów i usług stron trzecich partnerski i wyświetlane przez reklamy, które świadczą. Każdym razem, gdy użytkownik kliknie reklamę, deweloperzy Ad Network Performance wirus zrobić łatwe pieniądze. Jednak to może być bardzo niebezpieczne, ponieważ reklamy te często prowadzą do uszkodzonych stron internetowych i Twój komputer może się łatwo zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Z tego powodu usunięcie Ad Network Performance wirus z systemu jest zalecane.

Niestety jest kolejną ważną kwestię związane z Ad Network Performance wirus, i jest to zdolność programu do działania jako szpieg i kradzieży danych osobowych. W związku z tym nawet jeśli nie masz nic wiele ogłoszeń, wiele, utrzymanie Ad Network Performance wirus w systemie stawia w niebezpieczeństwo osobiste bezpieczeństwo. Z tego powodu najlepszych rzeczy można zrobić, aby natychmiast usunąć aplikacji adware i chronić komputer przed innymi zagrożeń w przyszłości.

Na szczęście usuwania Ad Network Performance wirus nie jest procesem twardy. Program wraz z jego reklam, można usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać ręcznego instrukcje podane poniżej w tym artykule. Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie. Narzędzie zabezpieczeń będzie zlokalizować i usunąć wszystkie potencjalnie niechciane programy i będzie chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Ad Network Performance usuwania

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Ad Network Performance z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Ad Network Performance z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *