Jak usunąć Adaware Secure Search | Aktualizacja

PUP
Remove Adaware Secure Search

Adaware Secure Search jest zacieniony aplikacja, która jest kwalifikowana jako PUP (potencjalnie niepożądany Program). Reklamuje się ją jako użyteczne narzędzie do przeglądarki, który umożliwia przełączanie się między różne wyszukiwarki wybranym z łatwością. Twierdzi on również był chroniony podczas przeglądania Internetu. W rzeczywistości to narzędzie jest niczym innym jak oszusta. Tak szybko, jak można go zainstalować na komputerze, staniesz się ofiarą do jego szkodliwego działania.

Pierwszą rzeczą, którą zrobi jest przejąć kontrolę nad ustawieniami przeglądarki, upewniając się, że automatycznie uruchomi się każdorazowo po otwarciu przeglądarki. Następny to zaleją ekranu z różnego rodzaju reklamy, Dokonywanie przeglądania piekielne doświadczenia. Im więcej kliknij na przycisk ‘Zamknij’, więcej reklam pojawią się w ich miejsce. Upewnij się, że nie kliknij na takie reklamowanych treści. Nie tylko PUP otrzymywał zapłatę za każde kliknięcie, które możesz zrobić, ale również może przekierowane do witryn stron trzecich podejrzanych, a nawet niebezpieczne, które mogą uszkodzić komputer. Zajmuje jedno kliknięcie, aby nieświadomie otwiera tylne drzwi dla oszustów, którzy chcą wykraść informacje osobiste. Naiwność i zaniedbania są, co hakerzy polegać na, aby Cię wpaść w pułapkę. Być mądrzejszy i zwracać szczególną uwagę na to, co robisz w Internecie.

Ten Adaware Secure Search aplikacja zawiera Oficjalna strona i mogą również pobrać z app store w przeglądarce. Jednak narzędzie nie instaluje się na komputerze. Ty sam nadać mu uprawnienia do na pokładzie urządzenia. Ale jak? Większość użytkowników nie pamiętam przyznawania tej aplikacji dostęp do swoich komputerów i nie mają pojęcia co jak wkradł się jego sposób. Najczęściej aplikacja pobiera automatycznie zainstalowana wraz z innym oprogramowaniem bez Ciebie nawet wiedząc o tym. Dlatego musi przełamać ten nawyk, decydując się na szybkiej instalacji.

Remove Adaware Secure Search
The Adaware Secure Search Virus

Jeśli nadal ten tryb instalacji, żadnego dodatkowego oprogramowania, który jest ukryty od Ciebie będą zainstalowane bez wiedzy użytkownika. W celu dokonania takich ukrytych treści widoczne dla Ciebie, musisz wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. Jeśli zauważysz wszelkie Instalacje opcjonalne, upewnij się, że wszystkie z nich, zrezygnować, ponieważ są one prawdopodobnie złośliwego oprogramowania w przebraniu. Innych środków rozpowszechniania obejmują, ale nie są ograniczone do spamu, wiadomości e-mail, fałszywe aktualizacje, zainfekowane łącza i reklamy, pliki torrent, itp

bez względu na to, ile próby cofnięcia zmian w ustawieniach przeglądarki, one będzie powracają co pasożyta ustawić je na . Również PUP może również zainstalować inne wątpliwe aplikacje i paski narzędzi w przeglądarce, nie przeszkadza, aby poprosić o zgodę. Im dłużej pozwolić tym PUP do pozostają w Państwa komputerze, tym gorzej będzie jej efekt. Tyle, powolny internet połączenie i przeglądarki częste awarie są tylko przedsmak tego, co jest jeszcze przed nami, jeśli nie działać szybko i usunąć ten złośliwego PUP. Prędzej czy później to będzie całkowicie zniszczyły przeglądarki, do punktu z nich nie jest w stanie wykonać w ogóle.

Co więcej mogą uzyskać naruszone bezpieczeństwo online i informacje prywatne mogą uzyskać narażone oszustów. Hakerzy będą wykorzystać tę okazję do kradzieży niezależnie od poufnych danych, mogą znaleźć, więc można go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku. Jedynym sposobem można odzyskać kontrolę nad przeglądarki i upewnij się, że Twoja obecność w Internecie jest bezpieczne i prywatnych jest aby pozbyć się tego paskudnego PUP Adaware Secure Search z komputera.

Odinstaluj Adaware Secure Search

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Adaware Secure Search z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *