Jak usunąć Adstructor.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Adstructor.com jest wyraźne wskazanie, że Twoja przeglądarka został zainfekowany adware. Stronie internetowej często pojawiają się przy każdym otwarciu przeglądarki sieci web. To będzie nawet generowania wielu reklam irytujących, które obejmie ekranu. Bez względu na to, ile próby ich uniknąć tylko rosną w numer. Co więcej pasożyt dostanie jeszcze bardziej agresywny. To będzie przekierowywać do zacienionych stron internetowych, jak również otworzyć wątpliwych linki w nowych kartach.

Adware jest głównym celem jest stworzenie przychodów poprzez system pay-per-click. Tak więcej kliknięć możesz zarobić, więcej dostanie pasożyta. Chodzi o to, te ciężkie reklamy generowane w przeglądarce będzie nieuniknione spowodować poważne szkody w czasie. Dlatego trzeba działać szybko i usunąć ten paskudny szkodników, tak szybko, jak można go wykryć.

Adware jest najbardziej powszechnie rozprzestrzeniają się za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem i oprogramowania zwijania. Wiadomo również czają się za pliki torrent, fałszywe aktualizacje i zainfekowane łącza. Dobrą wiadomością jest to, że adware tylko infiltracji komputera, jeśli możesz pozwolić mu. Że mówi, tak długo, jak nie dasz to dostępu, nie można go inwazji na własną. Ale tego pasożyta jest inteligentny. Nie tylko wykorzystuje oszustwa, ale również opiera się na naiwności i zaniedbania, aby wkraść się niepostrzeżenie. Dzieje się tak często, po zainstalowaniu oprogramowania w trybie Quick setup.

Ten błąd będzie kosztowne. Ukryta zawartość zostanie automatycznie zainstalowana na Twoim urządzeniu. I najgorsze? Możesz nawet sobie go, dopóki jest za późno. Tak sprawiają, że zwyczaj wybierania Custom/ zaawansowane rodzaju instalacji, więc żadnego dodatkowego oprogramowania jest widoczne dla Ciebie je odznaczyć.

Jeśli masz adware pasożytów czai się na urządzeniu, oznacza to, że informacje osobiste i finansowe są narażone na ryzyko dostawanie kradzieży. Hakerzy będą wykorzystują sytuację, jesteś w, aby uzyskać niezależnie od cennych danych one można dostać w swoje ręce, takich jak hasła, adresy IP, identyfikator logowania, kont bankowych, numery kart kredytowych, itp

istnieje kilka objawów, które są oznaką, że coś jest nie tak i to może być, że złośliwego oprogramowania znajdującego się na urządzeniu. Takie objawy obejmują, ale nie są ograniczone do otuliny, powolny internet, powolne minimalizacji i maksymalizacji okna przeglądarki, a także jego częste awarie i błędy. Więcej czasu tracisz, tym gorzej będzie się. Jeśli chcesz powrócić do normalnego przeglądania i chronić swoją prywatność, należy rozpocząć usuwanie ten przykry adware jak najszybciej.

Odinstaluj Adstructor.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Adstructor.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *