Jak usunąć Adult.yourblocksite.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Adult.yourblocksite.com. Ten przewodnik usuwania Adult.yourblocksite.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Istnienie stronie Adult.yourblocksite.com na twoim komputerze, oznacza jedno – przeglądarka została przeniknęły przez porywacza przeglądarki paskudny. To złośliwe oprogramowanie można łatwo zastąpić stronę główną i dostawcę wyszukiwania preferowany niestandardowej strony. W tym przypadku jest Adult.yourblocksite.com strony sieci Web. Co więcej możesz dostać bombardowani z dużą liczbą reklam we wszystkich formach. Wyskakujące okienka, w tekście, miga komunikaty o alertach, banery – każdej strony, które odwiedzasz, będziesz atakowany z reklamy.

Ten rzecz jest, będzie być przeznaczony specjalnie do wyglądać bardziej atrakcyjne dla użytkownika. To wszystko dzięki porywacza możliwość kradzieży użytkownika przegląda dane, takie jak historia online i nawyki, zapytań, preferowanych stron, itp. Głównym celem jest stworzyć dochód za pośrednictwem pay-per-click lub pay-per-view metody.

Przeglądarka porywacze somolotu są najczęściej dystrybuowane za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji żąda, uszkodzone pliki torrent, zacienionych linki i reklamy, itp. Wielu użytkowników potykać się aktualizacji wyskakujących okienek, które każą im do naśladowania wątpliwej link, aby zaktualizować program na komputerze. Nie należą do takich złośliwych pułapkę! Zawsze liczyć na licencjonowanych i oficjalne źródła, aby uzyskać aktualizacje oprogramowania. Nie tylko ślepo zaufania losowe pop-up, który chce nakłonić użytkownika do kliknięcia na pozornie wiarygodny link.

Również podczas pobierania oprogramowania z Internetu, mądrą rzeczą do zrobienia jest zdecydować się na Advanced/ trybu niestandardowego kreatora instalacji. To daje prawo, aby wyświetlić pełną zawartość który ściągnąłeś. Jeśli zauważysz, że żadnego dodatkowego oprogramowania, to najlepiej usuń zaznaczenie tych programów i aplikacji, ponieważ jest zwykle jak malware próbuje uzyskać dostęp na niczego nie podejrzewających użytkowników komputerów. Ukrywając się w takie pakiety oprogramowania, przebrany za kilka przydatnych aplikacji lub programu.

Przeglądarka porywacze somolotu są nie prawdziwe “wirusy”, ponieważ są one znane do ataku ich ofiarą przeglądarek tylko, nie ich systemów komputerowych. Jednak, to nie robi ich nieszkodliwe. Wręcz przeciwnie są one bardzo niebezpieczne. Użytkownicy mogą być jedno kliknięcie od nieświadomie zainfekowaniu komputera z paskudny wirus.

Nigdy nie wiesz, gdzie reklamy, generowane przez porywacza, może przekierować Cię do. Mogą one prowadzić do zainfekowanych witryny zewnętrznej, która ma otworzyć backdoory dla hakerów. To daje wielką szansę dla cyberprzestępców, które starają się ukraść cenne informacje, takie jak IP adresów, identyfikator logowania, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, hasła, itp. Odzyskać kontrolę nad przeglądarki i chronić prywatność poprzez usunięcie Pasożyt ten przykry z komputera! Jeśli nie wiesz jak to zrobić, wystarczy wykonać nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Adult.yourblocksite.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Adult.yourblocksite.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Adult.yourblocksite.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *