Jak usunąć Adware.Elex.ShrtCln (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Adware.Elex.ShrtCln. Ten przewodnik usuwania Adware.Elex.ShrtCln działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Adware.Elex.ShrtCln jest jednym z najnowszych wersji bał adware Elex. Nie daj się zwieść przez nazwę. Mimo, że “mówi” adware, Szkodnik ten jest bardziej agresywny. Nawet w porównaniu do koni trojańskich. Być absolutnie pewny, że Adware.Elex.ShrtCln nie jest pomocne w aplikacji. To nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Wręcz przeciwnie. Ta infekcja powoduje nic ale kłopotów i bóle głowy, i będzie kontynuować ten sposób aż do chwili możesz usunąć go na dobre. To jest dokładnie to, co należy zrobić.

Po wykrycia Adware.Elex.ShrtCln w obecności na Twojej maszynie, działać! Nie wahaj się podjąć natychmiastowe środki przeciwko infekcji. Jeśli pozwolisz, to pozostanie w systemie, to go zniszczy. Nie pozwól, że się zdarzyć. Jeżeli uważasz się szczęśliwy, że wiesz, co jest przeciwko wam. Większość użytkowników dość trochę czasu nie zdając sobie sprawy, że ich urządzenia są zainfekowane. Wiesz, co mają do czynienia z tak sobie z nim poradzić. Znajdź, gdzie czai się intruza i usunąć go na miejscu. Zrobić to szybko! Im więcej czasu spędza szkodnika niezakłóconym, gorzej dostaje swoje kłopoty. Nie kładź z tym. Usunąć go jak najszybciej. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Adware.Elex.ShrtCln wchodzi komputer w całkowitej ciszy i następnie przechodzi do uszkodzenia go. Wirus niszczy struktury katalogu głównego systemu plików, katalogów i rejestru dzienników za plecami. To również injects wszystkie wcześniej niezawodne przeglądarki z niezliczonych reklamach. Dostaniesz zalany reklamy 27/ 7. Ale nie wszelkiego rodzaju reklam. Adware.Elex.ShrtCln najpierw wykonuje swoją pracę. To Ci badania. Monitoruje działań online aby dowiedzieć się, swoje sympatie i preferencje.

Następnie używa tych informacji do Cię bombardować ogłoszeń, które można znaleźć atrakcyjne. Adware wymaga kliknięcia. Jeśli klikniesz, jego twórcy się dochodów pay-per-click. Właśnie dlatego szkodników czy jego badań. Jednak może błędnie interpretuje Twoje wyszukiwania i wyświetlania treści, unappropriated dla dzieci. Twój komputer nie jest bezpieczny w użyciu już i jeśli zdarzy ci się kliknąć na zły link ad/, łatwo może zainfekować komputer dalej.

Jedno kliknięcie to wszystko trwa, to aby pobrać więcej pasożytów. Twój komputer jest już cierpienia i niską skuteczność ze względu na tej jednej infekcji. Wyobraź sobie, jeśli masz pięć. Oprócz bombardowanie się z wysoce nierzetelne reklamy, adware jest również skaner słabość. Służy do znalezienia w ścianie zabezpieczeń które oszuści można użyć do uszkodzenia komputera nawet więcej. Położyć kres tym natychmiast. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe poniżej i oczyścić swoje maszyny na dobre. Można go znaleźć na końcu tego artykułu. Jeśli jednak wolisz automatyczne rozwiązanie, można zawsze uzyskać dobry anty malware program do pracy dla Ciebie.

Jak można zarazić z Adware.Elex.ShrtCln? Najlepsze pobiera rozpowszechniane głównie w wiązkach freeware. Często pobrać darmowe programy z sieci web? Prawdopodobnie nie. Nie jest nic złego, ale trzeba zastosować ostrożność podczas procesu instalacji. Nie spiesz się. Oszuści często dołączyć malware darmowe programy i jeśli nie zwracać uwagę, można się zarazić. Weź swój czas na zapoznanie się z regulaminem. Jeśli nie zgadzasz się z czymś, przerwać instalację.

Również zdecydować się na ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe, ponieważ pozwalają zobaczyć, jeśli są niektóre aplikacje premii, które mają być zainstalowane razem z oryginalnego programu. Jeśli ma dodatków, nie wahaj się, aby usunąć je wszystkie. Częściej niż nie są one złośliwe i Hakerzy wykorzystują pośpiech do zarażania się z nimi.

Odinstaluj Adware.Elex.ShrtCln

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Adware.Elex.ShrtCln z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Adware.Elex.ShrtCln z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *