Jak usunąć Antivirus Pro 2017 (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Antivirus Pro 2017

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Antivirus Pro 2017. Ten przewodnik usuwania Antivirus Pro 2017 działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Antivirus Pro 2017 został sklasyfikowany jako niebezpieczny fałszywa aplikacja, którego głównym celem jest uzyskanie zysku dla jego twórców. W rzeczywistości program działa jako narzędzie fałszywe zabezpieczeń, który nie tylko zalewa monitora z bezużyteczne wyskakujące reklamy, ale również stara się przekonać Cię, że Twój komputer jest pełen złośliwych zagrożeń. Jednak nie należy ufać Antivirus Pro 2017 tak łatwo. W przeciwnym razie zabezpieczenia systemu może być naprawdę umieścić w niebezpieczeństwie.

Jak najszybciej Antivirus Pro 2017 infekuje komputer, rozpoczyna się wykonywanie i codzienne skanowanie systemu, nie ma znaczenia, jeśli zatwierdziły je, lub nie. Oczywiście wyniki te codzienne skany są całkowicie fałszywe, więc nie należy wierzyć w nich. Dzieje się tak, ponieważ wyniki są specjalnie zaprojektowane, aby spowodować chaos i zwodzi. Niemniej jednak, mając na uwadze fakt, że jedynym zagrożeniem w systemie jest mianowicie Antivirus Pro 2017, na pewno nie należy ufać wyświetlonych wyników.

Antivirus Pro 2017 używa różnych metod, aby zainfekować twój czynny maszyna. Jednym z nich jest chowając się za fałszywe wtyczki flash lub Java aktualizacji łącza, które pochodzą z zewnętrznych witryn do udostępniania plików. Poza tym, Antivirus Pro 2017 może być również dystrybuowane przez trojana, lub może to być, że Twój komputer już został zainfekowany niektóre szkodliwe programy przed Antivirus Pro 2017 jej infiltracji. Choć bez względu na to, co jest sprawa, nieuczciwych aplikacji są bardzo wyraziste, po wprowadzeniu systemu, tym samym będzie od razu zrozumieć, że są zakażone Antivirus Pro 2017.

Antivirus Pro 2017 jest przedstawione jako aplikacji zaufanych antyspyware, aby przekonać Cię, że Twój komputer został zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie. Jak już wspomniano powyżej, po rogue wchodzi do systemu, to wykona skanowanie pełnego systemu, który będzie “zlokalizować” wielu zakażeń, takich jak konie trojańskie, robaki, hasło złodzieje, itp

Remove Antivirus Pro 2017
The Antivirus Pro 2017 Virus

należy pamiętać, że te skanowanie systemu i zabezpieczenia komunikatów wyświetlanych przez Antivirus Pro 2017 są fałszywe. Niemniej jednak program antywirusowy fikcyjne próbuje najlepiej przekonać się, że Twój system jest poważnie zainfekowanych przez złośliwe oprogramowanie, które blokuje dostęp do najbardziej typowe programy wykonywalne i nawet do przeglądarek internetowych.

Jak już wspomniano głównym celem Antivirus Pro 2017 jest na zdobycie łatwych pieniędzy dla jego twórców. Z tego powodu należy nie ujawniają żadnych poufnych informacji do aplikacji nieuczciwych, ponieważ stron trzecich za to może się trzymać swoje finanse i kradzieży pieniędzy.

Należy pamiętać, że aby zwiększyć swoje szanse, aby oszukać, Antivirus Pro 2017 spędza jakiś czas monitorowania aktywności przeglądarki. Po adware zapisuje za mało danych o Tobie, to zaczyna wyświetlania dostosowanych reklam, zgodnie z Twoich osobistych zainteresowań. W ten sposób możliwość aby otworzyć komercyjne ogłoszenia zwiększa znacznie, tak to zysk dla stron trzecich.

Również możesz nie należy panikować w wypadku Antivirus Pro 2017 blokuje dostęp do przeglądarki internetowej. Istnieje sposób, aby usunąć obronę wniosku postępując zgodnie z instrukcjami usuwania poniżej, pod warunkiem. Jeszcze ręcznego nie jest zalecane dla zwykłych użytkowników, ponieważ może to doprowadzić do awarii systemu. Z tego powodu instalacja niezawodne antimalware narzędzia jest najlepszym rozwiązaniem do usuwania nieuczciwych aplikacji z systemu.

W przypadku że sesji przeglądania zostały przekierowane strony internetowe zawodne i niezabezpieczone, zagrożone pliki i wirusy komputerowe mogą udało się przeniknąć do komputera PC. W rezultacie zakażenia mogą być teraz ukryte w systemie i mogą one sprawiają, że możliwe dla cyberprzestępców w celu uzyskania dostępu do komputera i kradzieży danych osobowych i finansowych. Jeśli tak jest, jedynym sposobem, aby całkowicie usunąć żadnych zagrożeń i wirusów i chronić dane przed kradzieżą jest użycie programu automatycznych zabezpieczeń. Z nim ukryte infekcje mogą być wykryte i usunięte. Następny krok, potrzebne, aby skutecznie chronić swój system przed atakami hakerów jest zaplanować regularne skanowanie komputera za pomocą oprogramowania antywirusowego.

Odinstaluj Antivirus Pro 2017

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Antivirus Pro 2017 z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS przytrzymując Klawisz Win i Rrazem. Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Antivirus Pro 2017 z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *