Jak usunąć Audienceline.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Audienceline.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Audienceline.com. Ten przewodnik usuwania Audienceline.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Audienceline.com przekierowanie jest określane przez malware naukowcy jako adware. To jest bardzo denerwujące pasożyta, który uniemożliwia normalne korzystanie z przeglądarki. Ten adware jest więcej niż zdolne obracając preferowaną przeglądarkę do narzędzia do wyświetlania reklam. Ekran będzie bombardowana przez liczne natrętnych reklam i wyskakujących okienek, które będzie promować różne wyłączne oferty, promocje i kupony, miga wiadomości, fałszywe żądań aktualizacji, itp

, głównym celem jest stworzenie PPC (Pay-Per-Click) lub PPV (Pay-Per-View ) przychodów. Okaże się to łatwe zadanie dla tego adware, ponieważ można również uzyskać historię przeglądania, nawyki i kwerend wyszukiwania ofiary, co zapewnia rodzaj zawartości, który użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na.

Adware jest najbardziej powszechnie rozprzestrzeniają się za pośrednictwem pakietów wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji wiadomości, wiadomości spamowych i załączniki, wątpliwych linki i reklamy, uszkodzone pliki wykonywalne itd. W celu uniknięcia potencjalnych infekcji adware, doradzamy naszym czytelnikom, aby upewnić się, że dostają ich aktualizacje oprogramowania tylko do źródeł wiarygodnych i licencjonowanych. Nie tylko ślepo zaufania losowe pop-up, który ostrzega o ważnej aktualizacji i chce kliknąć na podejrzane łącza. Częściej niż nie takie wiadomości Aktualizacja okazują się fałszywe.

Remove Audienceline.com
The Audienceline.com Virus

Również zalecamy chodzenie dla niestandardowej lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji podczas instalowania oprogramowania, które zostało pobrane z Internetu. W ten sposób można łatwo usunąć zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, która można znaleźć podejrzane lub nie chce pobrać w pierwszej kolejności. Dodatkowe oprogramowanie jest często malware w przebraniu! Dlatego trzeba zwrócić uwagę na to, co faktycznie próbujesz zainstalować na komputerze.

Adware nie musi być pozostawione na dłuższy czas. Jeśli wykryje jego obecność, musisz natychmiast kontynuować jego usunięcie, zanim będzie za późno! Generowanych reklam i wyskakujących okienek może wyglądać atrakcyjne dla użytkownika, ale istnieje duża szansa, że one przekierować do potencjalnie niebezpiecznych stron.

Być może jedno kliknięcie od przyznania innych hakerów pełną kontrolę nad komputerem. Spadając w ich pułapkę złośliwe, mogą zezwolić niebezpieczne wirusy, takie jak konie trojańskie lub nawet szkodnika w systemie komputerowym! Nie umieszczaj danych prywatnych, takich jak, ale nie ograniczając się do hasła, numery kart kredytowych lub kont bankowych poświadczenia w niebezpieczeństwie! Zwraca się na bezpieczne i wolne od reklam, zgodnie z naszymi instrukcjami!

Odinstaluj Audienceline.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Audienceline.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *