Jak usunąć Bam.nr-data.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Bam.nr-data.net. Ten przewodnik usuwania Bam.nr-data.net działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Kto nie chce mieć spokojne pasienie się przeżycie bez reklam i wyskakujących przerwy lub przykry przekierowań? Cóż jeśli już niedawno zacząłem do przekierowany do strony Bam.nr-data.net lub zalany wszelkiego rodzaju ogłoszenie treści jak pop-upy, kupony, oferty, miga wiadomości, fałszywe aktualizacje, itp powodem takiego działania najprawdopodobniej z powodu porywacza przeglądarki zakażenia.

Co robi złośliwego oprogramowania jest to, że szybko robi się trzymać z historii przeglądania użytkownika, tak aby mieć możliwość generowania rodzaju treści reklamy, że ofiarą jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Odbywa się wyłącznie w celu tworzenia dochodów PPC (Pay-Per-Click).

Porywacza przeglądarki ma również zdolność do monitorowania bieżących potrzeb i przyzwyczajeń, a także zmienić dowolne ustawienia, które uzna za złośliwe oprogramowanie, takie jak instalacja wątpliwej paski narzędzi i rozszerzenia bez wiedzy lub zgody użytkownika.

W większości przypadków dystrybucji porywacza przeglądarki dzieje się za pośrednictwem dołączonego oprogramowania, wątpliwych linki, wiadomości spamowych i załączniki, itp. Twoja przeglądarka może dostać porwany również jeśli wpadniesz w pułapkę fałszywe aktualizacji. Aby uniemożliwić kiedykolwiek dzieje się coś takiego, zalecamy aby uzyskać pliki do pobrania i aktualizacje od źródła oficjalne oprogramowanie i unikaj torrentów z Internetu.

Inną rzeczą, jaką możesz zrobić, aby uniknąć potencjalnych infekcji złośliwym oprogramowaniem jest do naśladowania Advanced/ trybu niestandardowego w Kreatorze instalacji podczas instalowania oprogramowania z Internetu. W ten sposób można mieć pełną kontrolę nad tym co programy są instalowane na komputerze i łatwo wyłączyć wszelkie oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub niepotrzebne.

Oczywiście, większość ludzi nie uważa, przeglądarka porywacze somolotu, aby być bardzo niebezpieczne, ponieważ wszystko to naprawdę nie jest generowanie solidną ilość ogłoszeń, które powódź ekranu. Podczas gdy treści reklamy mogą być nieszkodliwe, ale to prawda, tylko wtedy, gdy pozostają one unclicked. Użytkownicy nie mają możliwości wiedząc, gdzie takie wątpliwe link można przekierować je do. To trwa zaledwie jedno kliknięcie, aby przekierowane do zainfekowane strony internetowej, która może potencjalnie dać inne wirusy dostęp do komputera.

Nie chcesz pozwolić wirusy, konie trojańskie lub szkodnika w systemie, możesz zrobić? Aby upewnić się, że coś takiego nigdy nie zdarza, zalecamy podjęcie natychmiastowych działań do usuwania porywacza przeglądarki. Wszystko, co musisz zrobić to, wykonaj nasze szczegółowe instrukcje i usunąć ten złośliwego szkodnika, zanim będzie za późno.

Odinstaluj Bam.nr-data.net

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Bam.nr-data.net z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Bam.nr-data.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *