Jak usunąć Brainfinds.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Brainfinds.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Brainfinds.com. Ten przewodnik usuwania Brainfinds.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Brainfinds.com jest dostawca wyszukiwania alternatywnych. Strony powinny pomóc poprawić wyniki wyszukiwania. W rzeczywistości nie będzie pomocne. Brainfinds.com przynosi gorsze efekty niż ustalone wyszukiwarek, jak Google, Yahoo, Bing i MSN. To jest nie, ponieważ jest ono mniej efektywne. Tam jest inny powód. Domena jest związane z porywacza. Tajne program zaburza funkcje przeglądarki sieci web. Edytuje ustawienia DNS, który pozwala na edycję wyniki wyszukiwania, jednak jest ona przeznaczona do. Monitorowanie jest innego działania Brainfinds.com porywacza jest wiedzieć, aby przeprowadzić. Shady narzędzie będzie śledzić ilość sesji przeglądania i rejestrowania informacji na Ciebie.

Przed adres stopień zagrożenia bezpieczeństwa wszelkie dalsze, będziemy wyjaśniać jak Brainfinds.com porywacza przenika komputerów. Istnieje kilka sposobów, w których złowieszczy program można uzyskać wpis do komputera. W niektórych przypadkach poszkodowany pozostaje obojętny na proces. Po pierwsze istnieje metoda wiązanie. Wiąże się to Pobierz klienta w formie programu. Freeware, shareware i pirackie kopie płatnego narzędzia może służyć do tego celu. Porywacz jest scalany z pliku wykonywalnego hosta i wymienione w jego regulaminie jako narzędzia bonus. Jeśli nie czytasz je, nie będzie wiedział, że istnieje inny program zaplanowane do zainstalowania. Istnieje błędne przekonanie, że czytanie użytkownik końcowy Umowa licencyjna (EULA) jest bez sensu, dlatego tego wektora jest tak skuteczne.

Inne sposoby, aby rozpowszechniać Brainfinds.com porywacza obejmują wiadomości spamowych i przy instalacji. Fałszywe wiadomości są powszechnym zjawiskiem dla większości ludzi agendy te dni. Jeśli masz konto e-mail, są szanse, że otrzymujesz śmieci, dzień i noc się. Niektóre z nich są źle napisana i łatwa do sklasyfikowania jako takie. Inni, jednak można umieścić razem dobrze. Być może najlepszym podejściem do wprowadzenia w błąd osób jest pisanie w imieniu renomowanego encję, której ufam, jak national post, firmy kurierskie, bank, sieci społecznych, oddział rząd lub organy egzekwowania prawa. Może być trudno stwierdzić, czy dany e-mail jest niezawodne przez jego zawartość, ale kontakty są łatwe wskaźnik. Sprawdź adres e-mail i będą wiedzieć na pewno. Możesz skorzystać z oficjalnej strony internetowej podmiotu.

Remove Brainfinds.com
The Brainfinds.com Virus

Gdy osiedlił się w systemie, Brainfinds.com porywacza zacznie robić, co go został stworzony aby zrobić. Tajne program jest narzędziem zarabianie. To sprawia, że łatwe pieniądze dla swoich właścicieli. Obsługiwana zawartość przynosi uwagę ludzi. Podczas uzyskiwania dostępu do tej zawartości, ludzi za porywacza są wypłacane za swoje wysiłki promować go. Istnieje kilka sposobów, aby prowadzić użytkowników do stron sponsorowanych. Pierwszym z nich jest mimowolne. Covert program wstawia obsługiwanych stron między prawdziwy wyników kwerend wprowadzone. Nie mogą być istotne dla odpowiedniego wyszukiwania. Oprócz marnujesz swój czas, Brainfinds.com można dostać w kłopoty. Fałszywych wyników może prowadzić do stron internetowych zbiorów złośliwe oprogramowanie.

Samą zagrożenie wynika z reklam, które pojawi się. Brainfinds.com porywacza generuje reklamy zawierające oferty handlowej. Pochodzą one w różnych kształtach i rozmiarach, w tym pop-up, pop under, banery, kupon pola, gratisy, linki w tekście, porównanie, przejściowe, inline, pływające, śródmiąższowe i reklam kontekstowych. Będą wyświetlane na górze przeglądarki i Eksploratora windows active i przerwać pracę. Jeśli nie podejrzewasz, że jest to oszustwo, może mylnie przyjąć je za dobry propozycji handlowej. Funkcje programu shady targować się oferty dla szerokiego zakresu elementów, takich jak ubrania, urządzeń technologicznych, akcesoria, sprzęt sportowy, meble, dekoracje, sprzętu ogrodniczego, zabawki i wiele innych. Należy pamiętać, że źródeł za reklamy nie są potwierdzone za wiarygodne.

Podczas gdy użytkownik są rozproszony przez ciągłe przerwy, Brainfinds.com porywacza będzie Ciebie szpiegować. Złowieszczy program ma możliwość wyłudzania informacji z przeglądarki internetowej, w tym historii surfingu, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, IP adres, położenie geograficzne, kod pocztowy, pobytu, konto e-mail, numer telefonu, użytkownika nazwy i hasła. Zebrane dane wejściowe zostanie podzielone na katalogi i sprzedawane na darkweb. Twoje wrażliwe dane mogą wpaść w ręce cyberprzestępców. Właściciele Brainfinds.com porywacz nie pytaj dla uprawnień użytkownikom śledzić swoje sesje i zebrać dane na nich.

Odinstaluj Brainfinds.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Brainfinds.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *