Jak usunąć BrowseStudio (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove BrowseStudio

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć BrowseStudio. Ten przewodnik usuwania BrowseStudio działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

BrowseStudio jest inny program świadomość, która należy do znanej rodziny SuperWeb. Rodzina ta jest znana jego potencjalnie niepożądane aplikacje, które na pewno nie powinien mieć na swoim komputerze. W przeciwnym razie są bardzo narażone na problemy związane z zabezpieczeniami.

Na pierwszy rzut oka funkcja wyszukiwania BrowseStudio wygląda bardzo przydatny program, który jest zdolny do zwiększenia twój pasienie się przeżycie i sieci web. Ponadto aplikacja obiecuje pomóc zakup produktów, które lubisz w rozsądnej cenie. Jednak nie należy ufać te obietnice, ponieważ nie zostaną one spełnione. Ponadto, biorąc pod uwagę fakt, że BrowseStudio został sklasyfikowany jako aplikacja adware, na pewno nie należy go na komputerze. W innym przypadku Twoje wirtualne bezpieczeństwo może być poważnie zagrożony.

Zdaniem ekspertów malware, inne programy z grupy SuperWeb, takich jak Lampy Lighty, KingBrowse, Key Lime jaszczurka itd., są również podatne, ze względu na fakt, że wszystkie one mają bardzo słabe prywatności przepisy, które pozwalają złych stron trzecich do wykorzystania lubi BrowseStudio w sposób regularny. Inną kwestią wątpliwości związane z BrowseStudio jest jego metody dystrybucji, jak obecnie brakuje do pobrania na oficjalnej stronie internetowej programu. W związku z tym, można wnioskować, że BrowseStudio wchodzi komputer w pakiecie z niektórych innych wolnych programów, które są potencjalnie niechciane.

Remove BrowseStudio
The BrowseStudio Virus

Te aplikacje są zwykle pobierane z podejrzanych stron internetowych stron trzecich, które może zainfekować komputer z malware. Z tego powodu należy pobrać nowe oprogramowanie z oficjalnych źródeł tylko i przeczytać wszystkie instrukcje dostarczone przez Kreatora instalacji programu. W ten sposób będzie mógł zrezygnować z dodatkowych aplikacji, których nie chcesz zainstalować na komputerze. W przypadku BrowseStudio jest już obecny w systemie, z pewnością będzie mieć więcej niż jeden niechciane programy na komputerze i one muszą być natychmiast usunięte.

BrowseStudio nie jest zbyt oczywiste, nawet jeśli instaluje rozszerzenia w przeglądarce domyślnej. Oficjalna strona programu stanowi, że BrowseStudio jest zgodny z głównych przeglądarek – Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox, jednak badania pokazują, że aplikacja rzeczywiście działa w przeglądarce Google Chrome. Najbardziej chyba nowsze wersje przeglądarki Google Chrome blokuje BrowseStudio całkowicie który dowodzi, że tam jest coś złego o tym programie.

BrowseStudio będzie powodzi przeglądarki sieci web z przeszkadzających reklamy każdej wizycie Ebay, Amazon, BestBuy ani żadnych innych popularnych online zakupy pajęczyny. Mimo, że to może wyglądać że BrowseStudio stara się zapewnić Państwu odpowiednich informacji handlowej, należy unikać, klikając na jego reklam, ponieważ nie są w ogóle wiarygodne. Większość z nich są osadzone z zawartością strony trzeciej, która nie była monitorowana przez BrowseStudio, to może być związane złych stron trzecich, które są powiązane z dystrybucji infekcji komputera.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe można wnioskować, że BrowseStudio może nie być zagrożenie bezpieczeństwa komputera bezpośrednio, ale program ten stwarza szczególne kwestie, nie należy ignorować. W związku z tym najlepszą rzeczą jaką można zrobić w takiej sytuacji jest usunięcie BrowseStudio z komputera. Można to zrobić za pomocą panelu sterowania i po, aby używać aplikacji niezawodne zabezpieczenia, który wola współpracownik ty wobec utrzymywać twój system czysty i chronione w przyszłości.

Odinstaluj BrowseStudio

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć BrowseStudio z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *