Jak usunąć Chrome-extension-downloader.club (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Chrome-extension-downloader.club. Ten przewodnik usuwania Chrome-extension-downloader.club działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli nastąpi przekierowanie do strony Chrome-extension-downloader.club cały czas, to można powiedzieć, że masz złośliwego rozszerzenie Chrome zainstalowany w przeglądarce. To rozszerzenie jest klasyfikowane jako porywacza przeglądarki, ponieważ jest to dokładnie to, co robi dla Ciebie. Do przeglądarki rzeczywiście. Wszystkie one zarazić i nawet nie jeden niezawodny użycia. Oczywiście musisz działać szybko, aby usunąć ten plugin. Nie jest pomocne. Nie jest przydatne. I nie jest nieszkodliwe. Wszystko to nie jest przyczyną przerw.

Po uruchomieniu, widząc na stronie Chrome-extension-downloader.club na codzień, pogodzić się z faktem, że są gospodarzami pasożyta i zacząć szukać drogi wyjścia. Szybciej można podjąć odpowiednie środki, tym lepiej. Dowiedz się, gdzie ukrywa się szkodników i usunąć go na miejscu. Jeśli nie, przygotuj się na mnóstwo problemów. Porywacz nie zatrzyma. Wręcz przeciwnie. Staje się coraz bardziej uciążliwe, z każdego dnia. Nie siedź bezczynnie czekać na to wymknąć się spod kontroli. Gdy to nastąpi, jego usunięcie będzie znacznie trudniejsze. Działać już teraz! To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Jakie są konsekwencje obecności porywacza w systemie? Nie dobrze to na pewno. Na początek, przeglądania doświadczenia zmiany znacznie i nie na lepsze. Nie można nawet zrobić jeden ruch w Internecie bez zakłóceń. Tak szybko, jak po otwarciu przeglądarki, dostanie przekierowany do strony Chrome-extension-downloader.club lub w innym tylko jako podejrzane. Nie jesteś w stanie odwiedzić ulubione witryny już.

Aby poprawnie wyświetlić zawartość zmaga się przeglądarki. Jeśli jakoś uda się załadować strony, którą chciałeś, pokryta reklamy. Tak, porywacz generuje również reklamy, które blokują zawartość stron. Widzisz, oferty, kupony, banery, oferty w pop-upy, reklamy wideo, teksty, itp itd. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Teksty przekształcić hiperłącza, które prowadzą do zacienionych domen. To jest koszmar.

Paskudny rozszerzenie skutecznie burzy twój wcześniej normalny i przyjemne tkanina surfing. Ale tam jest więcej. Również ciągle są narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania. Te reklamy i strony, które są zmuszeni, aby zobaczyć nie są weryfikowane. Większość z nich są nawet uszkodzone i dostarczają złośliwe oprogramowanie. Nie jesteś w stanie powiedzieć bezpieczne te oprócz te uszkodzone i jeśli klikniesz na niewłaściwej, możesz zarazić się więcej szkodników.

Czy widzisz, jak porywacz sprawia, że można uniknąć za pomocą własnej maszyny? Bezpieczniej jest nie będzie online. Ale to nie może trwać wiecznie. Potrzebujesz komputera i trzeba go, bez zakażenia. Na szczęście zapewniamy szczegółowe usuwanie łatwe to-follow przewodnik na końcu tego artykułu, którą możesz wykorzystać, aby pomóc Ci pozbyć się tego intruza. Ale działać szybko. Im dłużej pozostaje szkodników, więcej problemów, jakie ono powoduje. Wyciąć jej pobyt tak krótki, jak to możliwe i wszystko będzie wrócić do normy.

Jak chronić się przed przyszłymi infekcjami? Rozszerzenia te są zazwyczaj rozpowszechniane za pomocą złośliwego kodu JavaScript na stronach złamany. Strony te nie pozwalają pozostawić je, chyba że zgadzasz się zainstalować rozszerzenie. Jeśli nie, nie można zamknąć stronę. W takiej sytuacji co należy zrobić, to użyć Menedżera zadań do zamknięcia przeglądarki, a następnie uruchom nową sesję. Nie zgadzasz się zainstalować rozszerzenie, z którego nic wiedzieć. Częściej niż nie takie wtyczki są niepożądane i niebezpieczne. Zamknij przeglądarkę za pomocą Menedżera zadań i oszczędzić sobie mnóstwo problemów w przyszłości.

Odinstaluj Chrome-extension-downloader.club

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Chrome-extension-downloader.club z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *