Jak usunąć Chrome_patch.hta (Chrome/ Firefox)

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Chrome_patch.hta. Ten przewodnik usuwania Chrome_patch.hta działa na wszystkich wersjach systemu Windows.

Chrome_patch.hta został sklasyfikowany jako potencjalnie niechcianych programów, których głównym celem jest promowanie adware. Jeśli ten program jest już obecny na komputerze, pojawi się za każdym razem możesz spróbować użyć swojej przeglądarki internetowej i systemu będzie utkniesz z adware. Poza tym Chrome_patch.hta spowalnia szybkość Internetu, przeszkadzać sesji przeglądania i spowodować częste systemu miażdży, utrzymując przy tym Chrome_patch.hta na Twój komputer na pewno nie jest zalecane.

Należy pamiętać, że jeśli Chrome_patch.hta, to zawsze z jakiegoś powodu. Oznacza to, że ma złośliwego oprogramowania na komputerze, co sprawia, że możesz zobaczyć adware, i jest w stanie powoduje, że wiele problemów. Jedynym sposobem, aby uniknąć rozwiązywania tych kwestii jest zlokalizować i usunąć Chrome_patch.hta z komputera od razu.

To może wydawać się dziwne, ale w większości przypadków użytkownicy komputerów są Ci, którzy zainstalować na ich samych systemów Chrome_patch.hta. Podobnie jak inne aplikacje adware, Chrome_patch.hta jest tak silny, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. W większości przypadków adware wchodzi komputer w pakiecie z innymi freeware i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do wielu reklam zaczynają pokazywać na monitorze. W rzeczywistości to nie nietypowe w ogóle ponieważ freeware zwykle podróże wiązany z malware, gdyż jest to jego najprostszy dostęp do systemu.

Istnieją inne sposoby, który Chrome_patch.hta używa do infiltracji komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu. Na przykład tylko wtedy, gdy są przekonanych, że aktualizacji aplikacji na komputerze, okazuje się, że możesz rzeczywiście daje zielone światło do adware zamiast. Tak jeśli chcesz uniknąć, niechętnie rata adware w systemie, należy być bardzo ostrożnym i pamiętaj, że pośpiech, naiwność, i rozproszenia z pewnością nie pomoże Ci w ogóle.

Jeśli na komputerze zainstalowano Chrome_patch.hta, przeglądarki sieci web będzie zalany dźwięki bezużyteczne reklamy. Należy pamiętać, że jeśli klikniesz na żadnego z nich, będzie koniec instalacji bardziej niechcianego złośliwego oprogramowania w systemie. Poza tym jak wyskakujące okienka pojawiają się za każdym razem podczas próby przeglądania sieci web, są zdolne do spowodowania różnego rodzaju problemy. Jak już wspomniano, wśród tych problemów spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć Chrome_patch.hta z komputera natychmiast.

W każdym przypadku najgorszy problem, będziesz miał do czynienia z, jeśli Chrome_patch.hta został zainfekowany komputer, jest możliwość kradzieży danych osobowych i finansowych adware. Tak szybko, jak Chrome_patch.hta wchodzi komputer, rozpoczyna monitorowanie aktywności przeglądania i katalogi każdy ruch online. Po adware zebrał wystarczającą ilość informacji o Tobie, dzieli go z nieznanych stron trzecich, które obsługuje program, i można go używać w złośliwych celach. Z tego powodu należy nie tylko usunąć Chrome_patch.hta z komputera, ale również zainstalować program niezawodne zabezpieczenia do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem w ogóle razy.

Odinstaluj Chrome_patch.HTA

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Chrome_patch.hta z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *