Jak usunąć Chromesearch.win (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Chromesearch.win

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Chromesearch.win. Ten przewodnik usuwania Chromesearch.win działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli Chromesearch.win ma zastąpić twój homepage i Szukaj silnika bez Twojej zgody, jesteś w tarapatach. Ta witryna stanowi jako uzasadniony głównej przeglądarki Chrome, ale nie jest. Nie możesz znaleźć Google LLC. Nazwa w regulaminie ani w polityce prywatności. Chromesearch.win jest oszustem. Masz do czynienia z porywacza przeglądarki i Google nie ma nic wspólnego z nim. Nie daj się zwieść. Jak tylko zobaczysz brzydkie strony w miejscach na poprzednią stronę główną i wyszukiwarki, działać.

Przyjmuje się, że Twój komputer kryje porywacza i podjąć natychmiastowe środki przeciwko niemu. Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Wręcz przeciwnie. One są okropne Gości. Wszystko co robią to mieszać w ustawieniach, nieautoryzowanych zmian i utworzyć wielki bałagan. Ten, którego utkniesz z jest nie inaczej. To jest dokładnie, dlaczego muszą być usunięte jak najszybciej. Im dłużej pozostaje, więcej problemów, jakie ono powoduje. Należy pamiętać, że niektóre uszkodzenia infekcji, których przyczyny może okazać się nieodwracalna. Zrób sobie przysługę i pozbyć się tego intruza pierwszy szansę dostać. Nie podawaj go wystarczająco dużo czasu, aby wymknąć się spod kontroli i zrujnować twój pasienie się przeżycie. Raz możesz go na miejscu, jak najlepiej, aby go usunąć.

Porywacz zmienia aktywności w kompletne koszmar. Każdy czas, tak jak dotyk, jednego z przeglądarki, otrzymasz przerwany. Szkodnika przekierowuje do zacienionych stron cały czas. To również bombarduje się z mnóstwo wątpliwej reklamy na codzień. Innymi słowy to w praktyce obaliło, przeglądania. Użytkownik nie może już korzystać z Internetu w pokoju, nie mówiąc już znaleźć, czego szukasz. Jednak, co można znaleźć, jest szybki dostęp do złośliwego oprogramowania. Nic nie widać ze względu na porywacza, ponieważ są szanse, jest złośliwy i jeśli klikniesz można automatycznie pobrać więcej zakażeń zaufania. Szkodnik ten powoduje ryzyko stałe malware. Tam jest więcej, choć.

Remove Chromesearch.win
The Chromesearch.win Virus

Twoja prywatność jest na ryzyko zbyt. Porywacz szpiegów na Ciebie i monitoruje każdy ruch w Internecie, które wprowadzasz. Zbiera dane poufne, a gdy uzna, że ma wystarczająco dużo, wysyła on. Do kogo? Osób, który opublikował to, oczywiście. Niektóre nieznajomymi z porządki bardzo wątpliwe mają dostęp do Twoich danych osobowych. Istnieje potrzeba wyjaśnienia, dlaczego jest to niebezpieczne, jest tam? Hakerzy są ostatnich ludzi na ziemi można zaufać z Twoją prywatność. One nie zawaha się użyć go do celów złośliwy lub sprzedaży osobom trzecim. Tak czy inaczej, będziesz tym, aby stracić. Chyba, że robisz coś, aby zapobiec. Natychmiast usunąć porywacza. Aby to zrobić ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu.

Jak można zarazić z Chromesearch.win porywacza? Cóż jedną z metod najczęściej używanych infiltracji nazywa, łączenie freeware. Często pobrać darmowe aplikacje z Internetu i jeśli tak, czy zdecyduje się na standardowe ustawienia lub ustawienia zaawansowane. Jeśli wybierzesz ten ostatni, zmienić swoje nawyki. Standardowe ustawienia są całkowicie automatyczne. Gdy tylko zaczniemy, możesz stracić kontrolę. Jeśli w pakiecie znajdują się niektóre programy dodatkowo dołączone zostaną one zainstalowane bez Twojej wyraźnej zgody.

Ustawienia zaawansowane umożliwiają natomiast, Zobacz wszystkie dodatki, a także odznaczyć je przed zakończeniem instalacji. Innymi słowy nadal można zainstalować program, który pierwotnie chciał bez złośliwych “bonusy”, które przyszedł wraz z nim. To zrobić. Te dodatki nie są coś, czego chcesz w swoim systemie. Oszuści próbują ci dupe. Bądź ostrożny, co zgadza się i nie pozwól im się w ich kierunku.

Odinstaluj Chromesearch.win

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Chromesearch.win z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *