Jak usunąć CLICK-NOW-ON.ME (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć CLICK-NOW-ON.ME. Ten przewodnik usuwania CLICK-NOW-ON.ME działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Są zakażone porywacza przeglądarki. Jak wiemy? Fakt, że aktualnie czytasz ten artykuł pokazuje, że nie może pozbyć się strony CLICK-NOW-ON.ME. Czy to prawda? Czy ta strona są wyświetlane przy każdym otwarciu przeglądarki? Jeśli tak, następnie inwazji jest faktem. Masz do czynienia z zakażenia porywacza, które powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. Porywacze są niezwykle irytujące. One też są niebezpieczne, choć.

Tak nie oczekiwać, że tego szkodnika, aby być przydatne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. To nie będzie. Nigdy nie miało być. Wręcz przeciwnie. Im więcej czasu spędza pasożyta na Twojej maszynie, więcej problemów i to powoduje bóle głowy. Jak najlepiej, aby go usunąć pierwszą szansę masz. Po uruchomieniu, widząc stronie CLICK-NOW-ON.ME, należy przyjąć ją jako znak ostrzegawczy i słuchać go. Porywacz ukrywa się gdzieś w systemie. Znajdź jego czai się miejscu i usunąć go natychmiast. Jeśli nie, przygotuj się na mnóstwo kłopotów. Prędzej czy później tego szkodnika będzie wymknąć się spod kontroli, a następnie swoje kłopoty trafi od złego gorzej. Nie pozwól, aby się stało. Podjąć działania teraz!

Porywacz nie, co sugeruje jego nazwa-hijacks przeglądarki. Wszystkie przeglądarki, aby być bardziej przejrzyste. Od momentu, kiedy to wejdzie to zaczyna się, Dokonywanie zmian w ustawieniach bez zgody Ciebie. Zastępuje on twój homepage i Szukaj silnika za plecami. To przekierowuje do miejsc zacienionych cały czas. Wstrzykuje liczne reklamy na każdej stronie, która podczas próby odwiedzenia. Oczywiście nic nie widać z powodu tego zagrożenia jest niezawodny. Można łatwo zainfekować komputer z więcej malware jednym kliknięciem na zły link ad/. To sprawia, że przeglądanie stron jest bardzo trudne, niech wzdłuż bardzo przykry. Ale jest coś jeszcze gorzej niż to.

Nawet jeśli masz nerwy ze stali i niekończącej się włamaniami Ci nie przeszkadzają to dużo, nie może pogodzić się z tego szkodnika naraża się na ryzyko zabezpieczeń. Porywacz jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i monitorować każdy Twój ruch online. Używa przeglądarki jako szpiegostwo urządzeń i zbiera wszystkie poufne informacje o Tobie, że można go. Gdy uzna, że ma wystarczająco dużo danych, wysyła on. Do kogo? Do cyberprzestępcy, którzy stworzyli to, oczywiście. One uzyskać pełny dostęp do prywatnych informacji i mogą go używać na co im się podoba.

Oszuści są ostatnich ludzi, którzy powinni mieć zassać rodzaju dostępu. Twoje dane będą korzystać za nic, ale ich szkodliwych celów. Pytanie czy idziesz siedzieć bezczynnie i niech, czy zamierzasz wziąć sprawy w swoje ręce i usunąć porywacza kradzież z systemu? Stanowczo zalecamy, by zrobić te ostatnie. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się intruz ASAP. Im szybciej, tym lepiej.

Jak porywacz wprowadzić dane swojego komputera niepostrzeżenie? Szkodnika nabrać. Nie można uzyskać bez Twojej zgody, więc go o to poprosi. Jednakże ono pyta pod kątem go w sneakiest sposób za pomocą myląca sztuczki jak wiązkach freeware, spam, złośliwe reklamy, fałszywe aktualizacje, itp. Chowa się za nich, mając nadzieję, że będziesz nieostrożny, nie wystarczy zauważyć. Niestety, zwykle jesteś. Nie zwracasz uwagę na to, co pozwolisz, wprowadzić system i skończyć się zainfekowaniu komputera użytkownika. Być bardziej czujni i ostrożni. Zrobić swoje due diligence. Przeczytaj, co się zgadzasz się wcześniej. Jeśli nie chronić Twój komputer się, nikt inny nie będzie.

Odinstaluj CLICK-NOW-ON.ME

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć CLICK-NOW-ON.ME z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *