Jak usunąć Cloud Start New Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Cloud Start New Tab

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Cloud Start New Tab. Ten przewodnik usuwania Cloud Start New Tab działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Cloud Start New Tab jest narzędzie związane z złośliwego oprogramowania. Jego obecność w przeglądarce jest to zły znak. To znak, że porywacza przeglądarki najechał przeglądarki. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari – ten pasożyt części zamienne nie przeglądarki sieci web. Jego zadaniem jest generowanie reklam jak najwięcej jak to możliwe i użytkownika kliknij na nich.

Aby odnieść sukces w tym zadaniu, porywacz będzie monitorowania aktywności internetowej ofiary, a także uzyskać wszelkie poprzednie dane sieci web takich jak przeglądanie historii, zwyczajów i zapytań. Pozwoli to szkodników cyber, aby dostosować reklamy, dzięki czemu są bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Naszym celem jest stworzenie dochodów PPC (Pay-Per-Click). Inną konsekwencją porwany przeglądarki jest zastąpienie użytkownika strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki. W ich miejsce Strona początkowa Cloud pokaże się zamiast tego.

Przeglądarka porywacze somolotu chować się za żądań aktualizacji fałszywe e-maile i załączniki, torrenty, pakiety wolnego oprogramowania, zacienionych linków i reklam, spamu, itp. Aby pozostać chronione w trybie online, proponujemy zwrócić szczególną uwagę na co możesz kliknąć na. Zawsze czytaj regulamin i upewnij się, że czytać między wierszami.

Remove Cloud Start New Tab
The Cloud Start New Tab Virus

Podczas pobierania oprogramowania z Internetu, zalecamy decydując się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To daje moc, aby wyświetlić pełną zawartość co masz zamiar zainstalować na swoim komputerze. Jeśli widzisz żadnego dodatkowego oprogramowania, usuń zaznaczenie tych programów lub aplikacji. Coś z ukrytego oprogramowania jest to, że częściej niż nie, są one rzeczywiście malware w przebraniu.

Przeglądarka porywacze somolotu są nieprzyjemnych pasożytów, które stanowią realne zagrożenie dla prywatności i bezpieczeństwa. Nie popełnij tego błędu, nie są one nieszkodliwe. Za generowane reklamy może czaić się zagrożeń, które mogą uszkodzić Twój komputer. Być może jedno kliknięcie od nieświadomie daje hakerom dostęp do systemu komputerowego.

Cyberprzestępcy powoływać się na swoją nieostrożność. Nie popełnij tego. Bardzo ważne jest pracowity. Jeśli nie chcesz prywatnych informacji, takich jak, ale nie ogranicza się do kont bankowych, haseł, adresów IP, numery kart kredytowych, identyfikator logowania, itp., aby wpaść w ręce cyberprzestępców lub innych niewiarygodne stron trzecich, należy usunąć ten złośliwego oprogramowania tak szybko, jak to możliwe. Więcej czasu tracisz, tym gorzej będzie się.

Przeglądarki przestanie w końcu działa normalnie, ze względu na dużą ilość reklam, które są generowane na drodze. Aby powrócić do normalnego przeglądania, sugerujemy, że stosujesz nasze szczegółowe instrukcje poniżej u jak stać się uwalniać od ten przykry porywacza przeglądarki.

Odinstaluj Cloud Start New Tab

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Cloud Start New Tab z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *