Jak usunąć Commcheck.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Commcheck.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Commcheck.info. Ten przewodnik usuwania Commcheck.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Commcheck.info jest zakażenie adware. Właściwie to złośliwe strony, których wygląd wskazuje na obecność zakażenie adware. Tak czy inaczej, widząc tej strony jest złe wieści. Jest to pasożyt cyber gdzieś w systemie i lepiej jak najlepiej, aby znaleźć i usunąć go jak najszybciej. Istnieje potrzeba do paniki. Tak, są zakażone, ale tym razem mieli szczęście. Szkodniki adware są stosunkowo łatwe do usunięcia. Prawdą jest, że może zostały zaatakowane przez znacznie bardziej poważne zagrożenie. Nie oznacza to jednak, że adware jest nieszkodliwe. Oczywiście to nie jest.

Są po prostu mówiąc, że jest mniej szkodliwy od innych infekcji, takich jak trojany lub ransomware. Pasożyt nie jest niewinny, pamiętaj, że. Każdy z nich powoduje kłopoty i każdy w końcu dostaje się spod kontroli. Gdy to nastąpi, nie jest nic, co można zrobić, aby zatrzymać. Dlatego jest ważne, że można działać natychmiast. Kiedy widzisz Commcheck.info, zaakceptować fakt, że Twój komputer kryje pasożyta i zacząć szukać jego kryjówki. Nie wahaj się go usunąć. Nadal jest to zakażenie i nie ma miejsca na komputerze.

Co robi adware to denerwuje was na codzień. Po pierwsze rzeczy nie są takie złe. Od czasu do czasu przekierowane do Commcheck.info i innych stron shady i zobaczyć kilka niechcianych reklam. To jednak dopiero początek. W miarę upływu czasu, adware staje się coraz bardziej agresywne. Nie długo po inwazji nie można wprowadzać jeden online przenoszenia nie będąc niepokojonym przez szkodnika.

Twoja przeglądarka nie może dotknąć bez Commcheck.info pojawiające się i przeszkadza Ci. Nie ma jednej stronie, która nie jest całkowicie pokryte przez reklamy w różnych kształtach i formach. Nawet strony, które były wolne od reklam nie są ciężkie na banery i kupony. Aktywności powoli, ale pewnie włączyć do czystego koszmar i masz adware winić za to. Wszystkie te zakłócenia mają również konsekwencje.

Remove Commcheck.info
The Commcheck.info Virus

Maszyny, ogólnie rzecz biorąc, zaczyna się gorsze od spodziewanych. Występują częste zawieszanie się systemu i ponownym uruchomieniu. Twoje programy zamrozić lub nie można załadować. Przeglądarki, walka do wyświetlania zawartości. Połączenie z Internetem staje się niestabilny. Wszystko staje się bałagan z powodu intruza. Ale tak irytujące jak to może być, ma coś jeszcze gorszego.

Adware, naraża się na ryzyko stałe malware. Nic nie pokazuje, to jest wiarygodne. Nie reklamy, nie strony, nic nie. Jeśli klikniesz na niewłaściwej, automatycznie zainstalować więcej malware na swoim już cierpią na komputerze. Jedno kliknięcie to wszystko trwa, to pogorszy Twoją sytuację. To, co chcesz? Nie można korzystać z Internetu w pokoju i u¿ywaæ twój maszyna? My w to wątpię. Jeszcze jest tylko jeden sposób na wszystko wrócić do normy. Po usunięciu adware, wszystkie Twoje problemy znikną, jak również. Nie wahaj się. Użyj instrukcji usuwania poniżej i pozbyć się tej plagi.

Jak adware wprowadzić dane swojego komputera? Szkodniki jak zwykle, ten jeden podróży dołączane do innych programów. Jest to metoda wiązanie. Zachować szczególną ostrożność podczas instalowania darmowe aplikacje na twoim komputerze, ponieważ nigdy nie wiesz, co jeszcze może wprowadzić wraz z nimi. Oczywiście zawsze zdecydować się na ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji. One może zająć trochę więcej czasu, ale również daje pełną kontrolę nad procesem.

Nie tylko są w stanie zobaczyć wszystkie dodatkowe aplikacje, ale także są w stanie usunąć je przed zakończeniem instalacji. Tak, to proste i jeszcze większość użytkowników woli oszczędzając kilka minut niż utrzymanie ich maszyny bez zakażenia. Nie popełnię tego samego błędu. To znacznie łatwiej jest zapobiec przedostawaniu niż do czynienia z nim po to jest już w systemie pasożyta.

Odinstaluj Commcheck.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Commcheck.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *