Jak usunąć Crtmatix.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Czy strony Crtmatix.com zachować nurtuje Cię każdorazowo po otwarciu przeglądarki? Jej istnienie jest bardzo zły znak. Wygląd tej strony oznacza jedno – przeglądarka została przeniknęły przez paskudny pasożyta z kategorii porywacza przeglądarki. Tak szybko, jak atakuje porywacza, będzie zmienić ustawienia przeglądarki. To można nawet zainstalować inne wątpliwe aplikacje, rozszerzenia i paski narzędzi w przeglądarce, nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę. Ale gorzej jest jeszcze przed nami.

Przeglądarka porywacze somolotu będzie monitorować każdy ruch, że można zrobić online, jak również zbieranie danych sieci web, takich jak historii przeglądania i wyszukiwania, więc będzie mógł tworzyć zawartości reklam do odbiorców, że będziesz bardziej przyciąga do. Za każde kliknięcie na generowane reklamy zarabiać pasożyta. Chodzi o to, nie można ufać, że porywacz do wyświetlania reklam które prowadzą do zabezpieczania stron. To złośliwe oprogramowanie nie jest zaprogramowany do sprawdzenia promowane treści, które będą wyświetlane na ekranie. Może dostanie przekierowany do podejrzanych, a nawet niebezpieczne witryny stron trzecich, jeśli nie jesteś ostrożny wystarczający.

Najczęściej za porywacza przeglądarki zainfekować komputer jest za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pliki torrent, zainfekowane łącza i reklamy, pakiety oprogramowania i fałszywych aktualizacji żądania. Zawsze Zwróć uwagę na co możesz kliknąć na czas online. Nie ślepo ufać losowo trzaskać-w górze, specjalnie jeśli oni twierdzą, że są ważne aktualizacje. Jeśli musisz zaktualizować program na komputerze, polegać tylko źródeł urzędowych i licencjonowane.

Gorąco polecam, pobyt z dala od wiadomości e-mail spam, ponieważ wiadomo, że złośliwe oprogramowanie często rozdzielone w ten sposób. Podczas instalowania oprogramowania na komputerze, to zawsze najlepiej wybrać Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. W ten sposób, jeśli są jakieś ukryte bonus programy lub aplikacje, będą one widoczne dla Ciebie usunąć zaznaczenie, więc nie są instalowane na komputerze.

Przeglądarka porywacze somolotu można łatwo przejąć przeglądarek. Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Edge firmy Microsoft, program Internet Explorer – żadna aplikacja nie jest odporny na jego szkodliwe działanie. Od momentu porywacz wywołania przeglądarki jego ‘domu’ to będzie początek, siejąc spustoszenie. Twoja przeglądarka rozpocznie się crash i zamrozić na co dzień, z powodu ciężkich reklamy, dokonane do wyświetlania przez pasożyta. Prędzej czy później to przestanie odpowiadać zupełnie.

Porywacze również stanowić ogromne zagrożenie dla informacje osobiste i finansowe, które łatwo można wpaść w ręce oszustów, jeśli nie zachowujesz się przed zagrożeniem jak tylko wykryje go na urządzeniu. Im dłużej opóźniać jego usunięcie, więcej szkód, złośliwe oprogramowanie nie będzie w stanie zrobić. Jeśli nie wiesz jak pozbyć się tego porywacza przeglądarki, możemy pomóc Ci z tym zadaniem. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Odinstaluj Crtmatix.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Crtmatix.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *