Jak usunąć Deloton.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Deloton.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Deloton.com. Ten przewodnik usuwania Deloton.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Deloton.com domeny jest n-niebezpieczny strona tam. Ten jeden, w szczególności, wiąże się z nieprzyjemnych adware infekcji. Jego wygląd wskazuje obecność adware na komputerze. Tak, szkodników już udało się wprowadzić i strona jest cluing Ci drodze. Środki przeciwko go jak najszybciej. Adware jest generowanie reklam aplikacji. Aby przetrwać, musi wygenerować handlowych jak najwięcej jak to możliwe. W ten sposób pomaga to programiści uzyskanie dochodów pay-per-click. Jeśli go nie zrobi, to zostanie zdjęty. Dlatego robi to najlepiej aby odnieść sukces. Po jego wejściu, szkodnika dołącza jego brzydkie plugin do wszystkich przeglądarkach wcześniej niezawodne. Wszczepia się je z reklamy.

Za każdym razem iść w Internecie, cały ekran jest całkowicie pokryta reklamy. Widzisz, banery, oferty, oferty, reklamy wideo, teksty, najlepsze ceny, kupony, pop-upy itd i itp. Obejmują one każdej strony, które odwiedzasz, popping i blokowania zawartości. Jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, oszuści za adware zarabiać. Stają się ich sponsorem. Ale nie tylko. Nic generowane przez tego wirusa można zaufać. W rzeczywistości większość reklam, które widzisz zostały naruszone do dostarczania zakażenia. Jedno kliknięcie to wszystko trwa, to aby pobrać więcej pasożytów na zainfekowanym komputerze. Czy chcesz pogorszyć swoje kłopoty? My w to wątpię. Następnie nie kliknąć na wszystko.

Unikanie jest jednak tylko rozwiązanie tymczasowe. Reklam stają się bardziej agresywne, z każdym dniem. Utrzymuje adware na powodzi ci z nimi jako więcej reklam widzisz, tym większa szansa dla Cię do kliknięcia na nich. Jedynym sposobem, aby pozbyć się tych reklam jest całkowicie pozbyć się adware. Jeśli nie, prędzej czy później będziesz trzaskać i następnie pogorszy się rzeczy. Nie wykorzystać tę szansę. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i czyszczenia komputera na dobre.

Remove Deloton.com
The Deloton.com Virus

Nawet jeśli masz nerwy ze stali i jakoś lawiną reklam nie przeszkadzam, nie można ignorować złośliwego oprogramowania ryzyka, które są narażone na na codzień. Nie można pominąć ryzyko prywatności. Tak, adware również zagraża Twojej prywatności. Szpiegów na Ciebie online i zbiera informacje o pokroju i preferencje. Następnie używa go do wyświetlania reklam, które będzie iskra zainteresowanie. Należy pamiętać, że szkodnik może zdecyduje się użyć swoje prywatne dane dla innych rzeczy, jak również. Hakerzy mogą łatwo sprzedawać je osobom trzecim, które można z nimi zrobić, co chcą. Czy ta kasa dźwięku do Ciebie? Oczywiście nie. Zrób sobie przysługę i wyciąć jak najkrótszy pobyt adware. Im dłużej pozostaje, więcej problemów, które możesz napotkać. Końcu to teraz. Naszego przewodnika usuwania i wszystko wrócić do normy.

Jak skończy się zainfekowanych z Deloton.com? Czy można pobrać adware dobrowolnie? My w to wątpię. Jeszcze, nadal możesz go wprowadzić komputer, w przeciwnym razie nie mogłem zdobyć. Pamiętacie zatwierdzające jego wprowadzeniu? Chyba nie bo to nabrać. To nadal poprosił o pozwolenie, ale nie wprost. Adware taktyka zazwyczaj okazuje się są spamowych, uszkodzone strony i linki, fałszywy program aktualizacji, niezweryfikowany torrenty, freeware/ pakiety shareware, złośliwe reklamy firm, itp

jednak, co szkodników potrzebuje najbardziej, aby odnieść sukces jest Twoim nieostrożność. Jeśli płacisz tyle uwagi, żaden z wyżej wymienionych sztuczek będzie działać. Jeśli jesteś roztargniony, jednak każdy z nich z nich zrobi. Nie wyrzucić ostrożność do wiatru, kiedy jesteś online. Być czujnym. To jest jedynym sposobem na utrzymanie twój PC czyste.

Odinstaluj Deloton.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Deloton.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *