Jak usunąć Dentially.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Dentially.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Dentially.info. Ten przewodnik usuwania Dentially.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są jednym z najbardziej powszechnie rozprzestrzeniania się rodzaje złośliwego oprogramowania. Nie uznaje się za prawdziwy wirus, ponieważ infekuje tylko przeglądarkę ofiary, nie ich systemu komputerowego. Nadal, to nie znaczy, że są one nieszkodliwe. Są one więcej niż zdolne do zmiany ustawień przeglądarki użytkownika, a także Instalowanie złośliwego dodatki, rozszerzenia lub paski narzędzi. Ofiarami takiego pasożyta malware będzie zauważyć, że ich strona, nową kartę strony i dostawcy wyszukiwania preferowany zostały zmienione na niestandardową. W tym przypadku jest strona Dentially.info.

Co więcej porywacze są znane do bombardowania ich ofiar z różnego rodzaju podejrzanych reklamy patrząc – wyskakującego okienka, w tekście, baner, miga wiadomości. Często będą promować różne ekskluzywnych ofert, oferty specjalne, kupony i rabaty, fałszywe aktualizacji żąda lub fałszywe narzędzi użytkowych. Głównym celem jest stworzenie przychodu z każdego kliknięcia, sprawia, że użytkownik. Okaże się to łatwe zadanie, ponieważ to złośliwe oprogramowanie jest w stanie ukraść historii przeglądania i wyszukiwania informacji, ofiary, co czyni go bardzo łatwe generowanie reklam, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji porywacza przeglądarki są pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji wiadomości, fałszywe linki i reklamy, wiadomości spamowych i załączniki, itp. Zdecydowanie doradzamy naszym czytelnikom, aby uzyskać ich aktualizacje oprogramowania z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko. Nie ufaj ślepo losowe komunikat podręczny, który chce, aby kliknij łącze aktualizacja podejrzanych. Częściej niż nie takich żądań aktualizacji okazują się fałszywe.

Remove Dentially.info
The Dentially.info Virus

To samo dotyczy shady reklam, które możesz natknąć się na. Jeśli to wygląda zbyt dobrze aby było prawdziwe, są szanse, że jest. Klikając na takie fałszywe reklamy, może przekierowane do potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych innych firm, które starają się ukraść Twoje dane osobowe. Firma Microsoft zaleca także, decydując się na tryb zaawansowany lub niestandardowe kreatora instalacji, aby móc łatwo odznacz wszelkie podejrzane Szukam aplikacji lub programu, które uznać za zbędne lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za bardzo niebezpieczne. Jednak za generowane reklamy zawartość może ukryć stanowi potencjalne zagrożenie. Być może jedno kliknięcie od zarażone wirusem jak koń trojański lub nawet szkodnika! To nie jest warte ryzyka. Jeśli wpadniesz w pułapkę przez hakera, użytkownik może nieświadomie umożliwić im dostęp do Twoich danych osobowych, takich jak adresy IP, kont bankowych, numery kart kredytowych, poświadczenia logowania, hasła, informacje o sieci web, itp

także, w pewnym momencie, Twoja przeglądarka nie będzie można działał poprawnie, ponieważ będzie w stanie wyświetlić wszystkie reklamy, które są generowane przez złośliwy pasożyt. Wystąpią nagłe obniżenie ogólnej wydajności przeglądarki, częste awarie i zawiesza się, a także wolniejsze połączenie z Internetem. Ten złośliwy pasożyt zamieni Twój pasienie się przeżycie w piekło. Jeśli chcesz powrócić do normalnego przeglądania, trzeba usunąć porywacza przeglądarki z komputera jak najszybciej!

Odinstaluj Dentially.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Dentially.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *