Jak usunąć Detectbest.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Detectbest.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Detectbest.com. Ten przewodnik usuwania Detectbest.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Widząc na stronie Detectbest.com oznacza tylko jedno. Są zakażone porywacza przeglądarki. Dwa idą w parze. Jeśli widzisz witryny, a następnie masz porywacza. To rzecz pewna. Urządzenie jest już infekcji. Kryje on wstrętny pasożyt i Twoim zadaniem jest go usunąć jak najszybciej. Jeśli nie, będzie zachować piętrzą problemy, jakie ono powoduje. Rosną również nasilenie. Porywacz jest plaga w systemie. Nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. Tylko został stworzony aby być korzystne dla hakerów. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie nie są częścią obrazu.

Oszuści za zakażenie nie obchodzi kto cierpi, tak długo, jak ich cele zostaną osiągnięte. Niestety jako gospodarz szkodnika, jesteś tym, który cierpi. Zrób sobie przysługę i nie pozwól oszustów w celu ich brzydkie systemów. Usunąć intruza pierwszy szansę dostać. Tak szybko, jak na miejscu strony Detectbest.com przejmuje przeglądarki, uruchom Szukam porywacza kryjówki. Gdy go znajdziesz, nie wahaj się usunąć go na dobre. Im szybciej oczyścić komputer, tym lepiej. Jeśli wybierzesz nie, przygotuj się na mnóstwo problemów.

Gdy zakażenie ma wprowadzony system, problemy rozpocząć wylewanie. Wszystko zaczyna się komfort przeglądania, która zmienia się znacznie. Detectbest.com Strona staje się stałym towarzyszem online. Cokolwiek robisz online, pojawi się Strona. Otwórz przeglądarkę, to tam. Otwórz nową kartę, to tam. Wczytaj ulubionej witryny, możesz ponownie przekierowywane do Detectbest.com. Istnieje nie ma ucieczki od niego. Nawet zamienia twój homepage i ulubionej wyszukiwarki bez Twojej zgody.

Remove Detectbest.com
The Detectbest.com Virus

Od tego momentu nic, co widzisz na ekranie jest niezawodny. Zwłaszcza wyniki wyszukiwania. Większość z nich są uszkodzone i kliknięcie przycisku, możesz pobrać więcej zakażeń. Nie tylko to. Klikając są również sponsorowanie cyberprzestępców. Korzystają z porywacza, aby zwiększyć ruch na poszczególnych stronach i zdobyć pieniądze za pośrednictwem mechanizmu pay-per-click.

Każdy z kliknięć wypełnia Crooks’a kieszenie. To samo dotyczy reklam, które są bombardowani na codzień. Nie są bezpieczne albo. Wszystkie one służą celom złośliwych hakerów. Nie być częścią tego. Nie kliknąć na wszystko, jak nic nie jest bezpieczne, tak długo, jak porywacz jest na pokładzie. Usuwanie szkodnika i wszystko wrócić do normy. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i ręcznie usunąć intruza. Jeśli wolisz rozwiązanie automatyczne, to też w porządku. Masz opcje, ale nie masz czasu. Którekolwiek rozwiązanie wybierzesz, zrobić to szybko. Porywacz jest coraz bardziej agresywne, w miarę upływu czasu.

Jak można zarazić z tego szkodnika? Porywacze nie można wprowadzić bez Twojej zgody, więc proszą o to. Jednak one wprost zapytać ponieważ pozostawia zbyt wiele miejsca dla odmowy. Zamiast tego zwracają się do metody podawanie wskazówek jak freeware/ shareware wiązek, wiadomości e-mail spam, fałszywe program/ aktualizacje systemu, uszkodzone strony, niezweryfikowany torrenty, bezprawne pobieranie źródeł, itp

każdemu z tych taktyk będzie zrobić, jeśli jesteś nieostrożny Wystarczy to niech. Z drugiej strony Jeśli trzeba zapłacić nieco więcej uwagi, można zapobiec każdemu z wyżej wymienionych technik. Co modlić się najbardziej dla cyberprzestępców jest swoje zaniedbania. Nie należy się łatwym celem i nie ułatwia im zadanie Ci zarażenia przez przyznanie jej. Zrobić swoje due diligence. Należy zachować ostrożność. Nieostrożność prowadzi do zakażenia. Czujność trzyma im daleko.

Odinstaluj Detectbest.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Detectbest.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *