Jak usunąć Earth Maps Search Engine (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Earth Maps Search Engine

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Earth Maps Search Engine. Ten przewodnik usuwania Earth Maps Search Engine działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Do Earth Maps Search Engine zmieniono dostawcę wyszukiwania preferowany? Nienawidzimy, aby być posłańcy złych wieści, ale wygląda na to, że komputer został zainfekowany przez porywacza przeglądarki. To złośliwe oprogramowanie jest odpowiedzialny za nagłe bombardowanie z reklam, wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty i sprzedaży, specjalne oferty i kupony, miga wiadomości, fałszywe żądań aktualizacji, itp

reklamy będzie być specjalnie skierowane do pojawiają się atrakcyjne do użytkownika i który jest możliwe ze względu porywacza możliwość kradzieży historii przeglądania ofiary i nawyków, jak również monitorować aktywność bieżącej sieci web. Celem tego jest zapewnienie zysków metodą PPC (Pay-Per-Click).

Najbardziej typowych sposobów porywacza przeglądarki do penetracji systemu komputerowego są za pośrednictwem wiadomości spamowych i załączniki, pakiety wolnego oprogramowania, pliki torrent, żądań fałszywe aktualizacji, wątpliwych linki i reklamy, itp

Remove Earth Maps Search Engine
The Earth Maps Search Engine Virus

co zaleca się w kolejności dla użytkowników, aby uniknąć przyszłych infekcji jest zawsze upewnij się, że dostają ich aktualizacje z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko. Również decydując się na niestandardowe lub Zaawansowane instalacji jest zawsze najlepszy wybór bo to daje pełną kontrolę nad pobrana zawartość. Użytkowników można łatwo usunąć zaznaczenie dowolny program lub aplikację, które wydają się podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Przeglądarka porywacze somolotu może nie wydawać się bardzo niebezpieczne, ale to nie znaczy, że powinny być lekceważone. Za generowane reklamy może czaić się większych zagrożeń. Chodzi o to, nie masz możliwości poznania, gdzie one mogą przekierować Cię do. Może być jedno kliknięcie od potencjalnych infekcji Trojan Horse. Użytkownicy mogą łatwo dostać zwabiony w pułapkę zastawioną przez hakerów i zajmie to zaledwie jedno kliknięcie, aby nieświadomie otworzyć backdoory do cyberprzestępców, które można łatwo wykorzystać takiej okazji i ukraść ich danych osobowych.

Nie ma hasła, numery kart kredytowych, adresów IP i inne prywatne dane, wpaść w niepowołane ręce, możesz? Pomożemy Ci skutecznie usunąć go z komputera. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie naszych instrukcji poniżej.

Odinstaluj Earth Maps Search Engine

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Earth Maps Search Engine z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *