Jak usunąć En.uc123.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć En.uc123.com. Ten przewodnik usuwania En.uc123.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Wygląd strony En.uc123.com jest znakiem. Złego. Strona jest wyraźnym wskaźnikiem infekcji internetowych na komputerze. To prawda. Twój komputer kryje porywacza przeglądarki. Nie trzeba dodawać należy podjąć natychmiastowe działania, aby go usunąć. Im dłużej pozostaje porywacza, więcej problemów, jakie ono powoduje. Na szczęście szkodników nie jest trudne do usunięcia. Istnieją niektóre znacznie bardziej niebezpieczne zakażenia roamingu w sieci web. Jak ransomware i konie trojańskie, na przykład. To, jednak nie znaczy, że porywacz jest nieszkodliwe. Oczywiście nie. To jeszcze pasożyta i nie oczekiwać niczego korzystne, aby wyjść z jego obecności. Wręcz przeciwnie.

Porywacz rzuci lawinę problemów na Ciebie i tych problemów będzie utrzymywać na piętrzące się chyba, że można coś z tym zrobić. Trzeba usunąć porywacza ASAP. Gdy na miejscu strony En.uc123.com, przyjąć ją jako ostrzeżenie jest i słuchać go. Następnie zacząć szukać infekcji przyczajone miejsce i gdy okaże się, usuń go na miejscu. Szkodnik ten nie został opracowany aby być pomocne dla Ciebie. Nie oszukuj się. Wyciąć krótkiego pobytu. To jest najlepszy kierunek działania można podjąć, wez go.

Paskudny program dodaje rozszerzenie brzydkie do wszystkich przeglądarkach natychmiast po ustawienie na pokładzie. Ten plugin działa idealnie z Chrome, Mozilla, Microsoft Edge i inne przeglądarki, który może być używany. Oznacza to, że wszystkie przeglądarki są zakażone teraz. One są pod kontrolą hakerów i wstrzykuje się liczne reklamy. Poza tym poprzednią stronę główną i wyszukiwarki nie ma zbyt. Zakażenie zastępuje je z własnej domeny złośliwy i nie zostały nawet poinformowane o przełącznika. Teraz gdy zdecydujesz się przejść do trybu online należy użyć En.uc123.com. To jest Twój cień online. Ale uważaj. Nowy silnik wyszukiwania nie zapewnia bezpieczne i dokładne wyniki wyszukiwania. Co zapewnia szybki dostęp do złośliwego oprogramowania.

Linki, które widzisz, są uszkodzone. Przynajmniej większość z nich są. Jeśli klikniesz, umożliwić zakażenia do zainstalowania na komputerze. Nie tylko, że choć. Możesz również pomóc hakerom uzyskanie dochodów pay-per-click na swój koszt. To samo dotyczy wielu reklam, które możesz dostać bombardowani na codzień. Służą one również Crooks’a szkodliwych celów. Kliknij, dostają pieniądze. A wszystko to za co? Przeglądanie jest skutecznie zniszczone. Urządzenie niską zbyt. I jesteś zawsze jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. Nie kładź z tym. Nasz przewodnik usuwania poniżej i natychmiast usunąć ten natręt. Jeśli nie, będzie to prędzej czy później żałować.

Jak porywacz wprowadzony bez Ciebie zauważyć? Odpowiedź jest prosta. Szkodnika nabrać. To prawdopodobnie przyjechał wiązany rezygnować inny program i Ciebie, jest rozproszony i w pośpiechu, nie zdawałem sobie sprawy. Sprzedaży pakietowej Freeware jest jednym z najbardziej popularnych taktykę infiltracji. Jest ona zapobiegać, choć. Jeśli możesz poświęcić więcej uwagi i nie spiesz się, masz dużą szansę na łapaniu szkodników na miejscu.

Następnym razem możesz zainstalować coś, trochę czasu, aby przeczytać regulamin przed ich zaakceptowaniem. Jeśli pominąć je, mogą zgodzić się na coś, jesteś całkowicie przeciwko. Również przejść z ustawień zaawansowanych w Kreatorze instalacji. W ten sposób możesz zobaczyć wszystkie aplikacje “bonus”, które mają być instalowane razem z programem pierwotnie chciałeś. Odznacz je wszystkie. Masz taką opcję. Nie mają obowiązku zainstalować wszystko w pakiecie. I nie należy. Takie dodatki są zwykle infekcje. Odznacz je po raz pierwszy i następnie można nadal zainstalować aplikację, którą chcesz w pierwszej kolejności.

Odinstaluj En.uc123.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć En.uc123.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *