Jak usunąć Enclosely.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Enclosely.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Enclosely.info. Ten przewodnik usuwania Enclosely.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Enclosely.info nie jest niezawodna. Nie ufa. W rzeczywistości Jeśli zostanie on wyświetlony na ekranie cały czas, jesteś w niebezpieczeństwie. Strona jest jasne wskazanie, że zakażenie. To prawda. Jest szkodnikiem porywacza przeglądarki w systemie i na stronie jest jego sposób zapowiadając się. Należy przestrzegać ostrzeżenia, zanim będzie za późno. Porywacze są plagą. One mieszać tyle że aktywności nogami.

Zrób sobie przysługę i podjęcia działań przeciwko infekcji, zanim będzie za późno. Im szybciej usuniesz, tym lepiej. Spowodować uszkodzenie używa co sekundę na pokładzie. Niektóre rodzaje szkód nawet mogą być nieodwracalne. Oszczędzić sobie kłopotów i działać jak najszybciej. Dowiedz się, gdzie ukrywa się paskudnego szkodnika i nie wahaj się go usunąć. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź go, zanim będzie za późno.

Enclosely.info Strona staje się stałym towarzyszem online. Tam jest, nie dostawanie uwalniać od ono. Za każdym razem możesz tyle przeglądarek touch jednej z twój wcześniej bezpieczne i niezawodne, strona jest tam do Pozdrawiają was. Wpisz w polu wyszukiwania witryny pojawia się w wynikach. Odwiedź swoje ulubione witryny, możesz ponownie przekierowywane do Enclosely.info. Złośliwe strony nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika i uniemożliwia ci zmianę ich z powrotem. W związku z tym ma pełną kontrolę przeglądania.

Remove Enclosely.info
The Enclosely.info Virus

To nie jest dobre dla Ciebie. Surfowanie po Internecie w pokoju pozostaje w przeszłości. Odtąd nie można wprowadzać jeden ruch w Internecie bez porywacza jest tam, aby przerwać. To przekierowuje do miejsc zacienionych cały czas. Otwiera dodatkowe karty. To prysznice ekranu z reklam. Nie można wykonać żadnych online pracę w takich warunkach. Ale tam jest więcej.

Dotyczy to także aktywności offline. Maszyny, ogólnie rzecz biorąc, zaczyna się gorsze od spodziewanych z powodu wszystkich tych włamań. Jego prędkość spada do indeksowania. Zaczyna się awarii i zamrozić często. Twoje aplikacje wziąć wieki wobec ciê¿ar i jeśli tak, nie działają poprawnie. Cały system uruchomi się ponownie bez ostrzeżenia, prowadzące do utraty danych. To jest prawdziwy koszmar i masz porywacza, aby podziękować za to. Jednak jest coś jeszcze.

Szkodnik ten naraża się na ryzyko złośliwego oprogramowania zawartości. Jesteś zawsze jedno kliknięcie od więcej zakażeń. Dlaczego? Ponieważ nic nie wyświetla można zaufać. Więcej linków i reklam są uszkodzone i dostarczają infekcje. Jeśli zdarzy ci się kliknąć przycisk na nich, możesz pogorszyć swoje kłopoty w sekundach. Nie podjąć to ryzyko. Jak najszybciej usunąć pasożyta. Aby to zrobić ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami w dokładnej kolejności i wystarczająco wcześnie, Twój komputer będzie czyste.

Jak ty utknąć z Enclosely.info porywacza? Szkodnika oszukane daje pozwolenie na wjazd. Kiedyś podstępnych taktyk oszukać. Na przykład niektóre z tych taktyk obejmują wiązkach freeware, uszkodzone linki, wiadomości e-mail spam, fałszywy program aktualizacji, bezprawne pobieranie źródeł, reklamy firm, itp. Jeśli chcesz chronić komputer w przyszłości, być bardziej ostrożny.

Jedną rzeczą, którą ma zakażenia można odnieść sukces bez jest swoją nieostrożność. Nie należy udzielać temu kontu. Zatrzymać, klikając na każdy link ad/, które widzisz bez myślenia o konsekwencjach. Nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. To samo dotyczy wiadomości dziwne mediów społecznościowych. Zawsze uważnie przeczytać warunki podczas instalacji programu. Mieć się na baczności. Jedyną osobą, która może chronić urządzenie to ty.

Odinstaluj Enclosely.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Enclosely.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *