Jak usunąć FreePDFCombiner (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove FreePDFCombiner

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć FreePDFCombiner. Ten przewodnik usuwania FreePDFCombiner działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

FreePDFCombiner jest reklamowany jako bezpłatne rozszerzenie, które można przekształcić Uploading.to przeglądarki. To może wydawać się kuszące, ale nie zaleca się instalowania tej aplikacji w przeglądarce internetowej. W rzeczywistości ten pozornie niezawodne narzędzie jest bardzo agresywny pasożyta z kategorii porywacza przeglądarki. W chwili, gdy wpadniesz w pułapkę, to zajmie się pełną kontrolę nad przeglądarki, nawet nie zdając. To jest w stanie naruszyć niezależnie od ustawienia uzna to za konieczne, a także instalowania różnych aplikacji shady i paski narzędzi, bez Twojej zgody.

Często porywacze somolotu zastąpić twój homepage i Szukaj silnika witryny niestandardowej z wątpliwej pochodzenia. Co więcej to zaleją ekranu z ogromną ilość reklam, każdorazowo po otwarciu przeglądarki. Głównym zadaniem tego pasożyta jest do tworzenia dochodów poprzez system pay-per-click.

Najczęściej przeglądarka porywacze somolotu można znaleźć czai się za spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety oprogramowania, plików torrent i zainfekowany reklamy. Dobrą wiadomością jest to, że nie mogą one hack komputera. Nie są one, że zaawansowane. Jedynym sposobem na ich inwazji jest, jeśli oni dostać zgodę. Aby to zrobić, używają różnych sztuczek i schematy. Ale co najważniejsze, opierają się one na nieostrożność i naiwności. Trzeba przyzwyczajaj się zwrócić szczególną uwagę na co możesz kliknąć na. Czytać między wierszami i szukać drobnym drukiem. Jest wielką pomyłką postępuj dalej-Next-Next-Zakończ system.

Remove FreePDFCombiner
The FreePDFCombiner Virus

Przed kliknięciem na przycisku ‘Zgadzam się’, upewnij się, że wiesz, co możesz się zarejestrować. Zalecamy naszym czytelnikom, aby zdecydować się na Custom/ Zaawansowane instalacji, zamiast szybkie. Złośliwe oprogramowanie jest często przebrany za dodatkowe oprogramowanie, które nie jest odpowiednio ujawnione. Wybranie trybu szybkiego, takich treści bonus zostanie automatycznie zainstalowana w urządzeniu bez Twojej wiedzy. Ale jeśli to zrobisz, zgodnie z zaleceniami, będziesz mógł zobaczyć, jeśli istnieją Instalacje opcjonalne, które nie wiedzieć. To wszystko, co musisz zrobić, po prostu usuń zaznaczenie takie ukryte programy i aplikacje, więc nie dostają dostęp do komputera.

Porywacz nie jest coś, co chcesz mieć w swojej przeglądarce. Jego szkodliwe zadania będą nieuniknione doprowadzić do całkowitego zniszczenia przeglądarki. Po pierwsze to będzie początek powolny internet połączenie i tyle. Niedługo po tym z powodu ataków ad ciężki, przeglądarki rozpocznie się crash i zamrozić, aż w pewnym momencie przestaje działać. Nie wspominając, że utrzymując ten pasożyt bez nadzoru na Twoim urządzeniu, ryzykujesz, narażając swoje prywatne dane.

Oszuści na pewno skorzystają z sytuacji, aby uzyskać ich ręce na poufnych informacji, takich jak, ale nie ograniczając się do hasła, adresy IP, identyfikator logowania, bank poświadczenia konta, numery kart kredytowych, itp. Takie dane są cenne dla nich, ponieważ może doprowadzić ich zysku po udostępniają go w innych wątpliwych stron trzecich. Porywacza przeglądarki jest całkowita naruszenia zabezpieczeń online i ochrona prywatności. Jedynym sposobem, aby powrócić do normalnego przeglądania i ochrony Twoich danych osobowych, jest usunięcie tego szkodnika ASAP.

Odinstaluj FreePDFCombiner

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć FreePDFCombiner z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *