Jak usunąć Gameorplay.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Gameorplay.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Gameorplay.info. Ten przewodnik usuwania Gameorplay.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli cant wydają się, pozbyć się reklam, zasilany przez Gameorplay.info, wiadomości nie jest dobry. Wygląd tych reklam, a także stronie Gameorplay.info jest oznaką problemów. W systemie jest cyber zakażenia. Adware pasożytów. Tak, już udało się wprowadzić komputer i obecnie pracuje się z cienia. Nie panikuj! To prawda, że komputer jest zainfekowany, ale prawdą jest również to, że Twojej sytuacji mogło być znacznie gorzej.

Szkodniki adware są uważane za stosunkowo łatwe do rozwiązania, jeśli, oczywiście, możesz podjąć natychmiastowe środki. To, jednak nie oznacza, że Gameorplay.info jest nieszkodliwe. To nie jest! Jeśli pozwolisz na to zatrzymać i swobodne działanie, to prędzej czy później będzie się spod kontroli. Każdy pasożyt wymyka się z rąk ostatecznie i to jest znacznie trudniejsze, aby go usunąć. Tak zaakceptować wyświetlacza Gameorplay.info jako znak ostrzegawczy jest i słuchać go. Zacząć szukać miejsce ukrycia adware i gdy go znajdziesz, nie wahaj się, aby je natychmiast usunąć. Im szybciej się pozbyć tego intruza, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu.

Pierwszy problem, który cierpi z powodu adware jest zniszczony pasienie się przeżycie. Surfowanie po Internecie jest nie to, co kiedyś było. Już jesteś w stanie przeglądać w pokoju, jak są nieustannie przerywane przez reklamy i przekierowań. Ale nie wyobrażam sobie reklamę lub dwa. Nie! Mówimy o liczne reklamy, które pokrywają cały ekran i zablokować zawartość każdej strony, które odwiedzasz.

Strona Gameorplay.info, z kolei staje się stałym towarzyszem online. Cały czas dostanie przekierowany do niego i innych zacienionych stron. Czy wiesz dlaczego? Ponieważ jest to, jak hakerzy zyski. Adware jest platforma reklamowa, ale nie sprawdza, co jest promowane poprzez jego usługi. Ani weryfikuje promotorów.

Remove Gameorplay.info
The Gameorplay.info Virus

Oczywiście hakerzy skorzystać. Wykorzystują oprogramowanie typu adware do rozprzestrzeniania szkodliwych treści w Internecie i zarabiać dochodów pay-per-click. Dla każdej reklamy, którą klikasz zarabiać oszustów. One nawet lepiej zarabiać na każdy sprytny strony, którą użytkownik przekierowany na. Wzbogacić się one na swój koszt. Ale jest coś jeszcze gorzej niż wyburzone pasienie się przeżycie i bycie sponsor cyberprzestępców. Jesteś zawsze jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. Nic nie adware generuje można zaufać, jak nie wiem, kto za tym stoi. Może być łatwo oszustów i kliknięcie, można się zarazić.

Pytanie co oferta, deal, kupon, itp., które widzisz. Nie kliknąć na wszystko. Komputer jest już cierpienie z powodu tego jednego szkodnika. Ostatnią rzeczą, czego potrzebujesz jest więcej zakażeń, do czynienia z. Ale jeśli nie robisz nic, Gameorplay.info staną się bardziej agresywne. Jedynym sposobem, aby pozbyć się reklam i przekierowania jest usunięcie ich źródła, a mianowicie adware. Nasz przewodnik poniżej i zrobić to jak najszybciej. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Jak się adware? Istnieje wiele technik, które szkodnika może być używany w celu skłonienie użytkownika. Niektóre z nich są fałszywe linki, fałszywe aktualizacje, uszkodzonego miejsca, niezweryfikowanych torrenty, spamu, itp. Jednak najczęściej stosowaną metodą jest dołączone oprogramowanie. Zachować szczególną ostrożność podczas instalowania darmowych programów na komputerze. Nigdy nie może wiedzieć, co jeszcze może być dołączone do nich i jeśli spieszyć proces instalacji, wszystkie dodatki zostanie automatycznie zainstalowana.

Jeśli chcesz chronić swoje maszyny, zdecydować się na ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji. Umożliwiają one wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje, jak i odznacz je przed zakończeniem instalacji. Czy to następnym razem, można pobrać darmowe programy z sieci web. Nie należy się łatwym celem przez ich zaniedbania.

Odinstaluj Gameorplay.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Gameorplay.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *