Jak usunąć Geniustrainer.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Adware jest paskudny złośliwego oprogramowania, która jest odpowiedzialna za ogromną ilość reklam, wyświetlanych na ekranie. Jeśli możesz stale przekierowany do strony Geniustrainer.net, jesteś w tarapatach. Ta strona jest to znak, że gdzieś na twoim komputerze, czai się pasożyta z kategorii adware. Złośliwego oprogramowania, takiego jak ten jeden jest specjalnie zaprogramowany do generowania wielu natrętne reklamy, wyłącznie w celu tworzenia dochodów pay-per-click.

Pasożyt otrzymywał zapłatę za każde kliknięcie, które wprowadzasz na treść wyświetlanych reklam. Dzięki adware jest możliwość kradzieży kwerend wyszukiwania i przeglądania historii będzie w stanie zapewnić ukierunkowane treści, który będzie o wiele bardziej atrakcyjna, w porównaniu do innych zwykłych reklam. Coś z takich linków sponsorowanych jest, że pasożyt dba tylko o liczbę reklam to pokazuje. Im większa liczba, tym lepsze szanse na zysk. W związku z tym będzie on wyświetlany na ekranie wszelkiego rodzaju reklamy, nie przeszkadza, aby sprawdzić, czy prowadzą do bezpiecznych źródeł. Więc lepiej pomyśleć dwa razy przed kliknięciem na atrakcyjne reklamy widzisz na ekranie.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji adware dołączać wolnego oprogramowania, wiązek, fałszywe aktualizacje i wiadomości spam. Pasożyt ten jest znany również do czają się za zainfekowane łącza i reklamy, jak również pliki torrent. W celu zapewnienia, że jesteś chroniony przed potencjalną infekcją adware, należy zwrócić szczególną uwagę podczas przeglądania Internetu. Nie ślepo zaufania losowe pop-up, który wzywa was do łącza aktualizacji podejrzanych. Zamiast polegać na oficjalnej i licencjonowanych źródeł tylko.

Firma Microsoft zaleca także, decydując się na Custom/ zaawansowane typ instalacji, a nie szybkie. To daje moc, aby wyświetlić pełną zawartość co masz zamiar zainstalować na swoim komputerze. Jeśli żadnego dodatkowego oprogramowania jest obecny, należy upewnić się, że to nie dostać rata, usuwając takie programy lub aplikacje. Wiadomo, że malware ukryć w takich zestawach podczas pozowanie jako instalacje opcjonalne.

Reklamy nie mogą wyglądać bardzo niebezpieczne, ale rzeczą jest to, że nigdy nie wiesz, jakie zagrożenia może czaić się za nich. Jak już wspomnieliśmy, pasożyt nie sprawdza zabezpieczeń wyświetlane reklamy, więc być może w niespodzianka, jeśli zdarzy ci się kliknąć na takie wątpliwe ogłoszenie. Najczęściej objawy zakażenie adware kuleją, awarie przeglądarki, powolne prędkości Internetu, jak również irytujące atak ad, który stale przerwie swoje prace w Internecie.

Pasożyt można również przejść tak daleko, aby przerwać film, który oglądasz, tylko tak to można wyświetlać reklamy. Adware stawia również informacje prywatne na ryzyko. Hakerzy łatwo można wykorzystać tę okazję, aby uzyskać ich ręce na Twoje dane osobowe i finansowe, więc mogą dzielić to z innymi ludźmi w celach korzystne. Bądź mądry. Pozbyć się tej uciążliwości adware jak najszybciej! Jeśli pobyt w bezczynności, ryzykujesz pasożyta całkowicie przejąć kontrolę nad przeglądarki i uszkodzić je poważnie do punktu z nich nie jest w ogóle uruchomić. Ochrony bezpieczeństwa w Internecie i prywatności! Usunąć ten przykry adware zagrożenie teraz!

Odinstaluj Geniustrainer.net

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Geniustrainer.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *