Jak usunąć GET-ACCESS.ME (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć GET-ACCESS.ME. Ten przewodnik usuwania GET-ACCESS.ME działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Masz porywacza przeglądarki na pokładzie! Jak wiemy? Cóż na początek, czytasz ten artykuł, co oznacza, że jesteś chory i zmęczony widząc stronie GET-ACCESS.ME, każdorazowo po otwarciu przeglądarki. Czy to prawda? Po drugie fakt, że nie może pozbyć się wyżej wymienionych lokacji jest wyraźny znak, że porywacz jest już w systemie, ukrywając się w cieniu i za pomocą strony jako front czają się za.

Jeśli w tym scenariuszu jest znane użytkownik, a następnie tak, Twój komputer kryje zakażenie. Nie panikuj, choć. Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zapewnia wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o szkodników, które są obecnie zatrzymany z. Co najważniejsze zawiera informacje dotyczące sposobu usuwania szkodników i jak chronić się przed potencjalnymi przyszłymi atakami. Przewodnik usuwania jest w dół poniżej, ale pierwszy, radzimy, aby przeczytać cały artykuł, aby dowiedzieć się, jak działa porywacza, jakie ryzyka naraża Ci, jak wpisuje swój system, itp. Gdy jesteś świadomy tego, co masz do czynienia z zakażenia, będziesz w stanie podjąć odpowiednie środki.

Ten porywacz przeglądarka jest tworzony pojedynczy w celu generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Jak można przypuszczać, że robi to? Cóż używa, oczywiście, i innych niewinnych użytkowników takich jak ty. Okazuje się na sponsora Crooks’a. Po udanej instalacji porywacza przejmuje kontrolę nad wszystkie przeglądarki i wstrzykuje im reklamy. Zastępuje ona również twój homepage i Szukaj silnika, a w konsekwencji uszkodzenie wyniki wyszukiwania. Ponadto to przekierowuje do podejrzanych stron na każdym kroku. To jest, jak zwiększyć ruch do konkretnych stron internetowych i generuje zyski. Wszystko to z waszą pomocą, oczywiście. Szkodników wymaga kliknięcia. Dlatego jest to mechanizm pay-per-click. Z każdym z nich kliknięcia reklamy lub łącza można wypełnić hakerów kieszeni. A problem jest, że nie można uniknąć reklamy. Są one wszędzie.

Szkodnika porwany przeglądarki i już jesteś w kontroli. Zobacz wiele reklam na dzień i nawet, jeśli starają się ich unikać, możesz się niepowodzeniem, ponieważ są one zbyt wiele i wszędzie. Istnieje również bardzo agresywne. Czasami reklamy pojawiają się tuż pod kursorem myszy. Strony i nowe karty otwarte na własnej woli. Nawet jeśli uda Ci się powstrzymać się od wszystkiego, to będzie tymczasowe. Więcej czasu mija, tym bardziej agresywny reklamy i linki dostać. Prędzej czy później będą klikać, bez wątpienia. Jedynym sposobem, aby trzymać z dala od wszystkiego jest aby nie używać komputera w ogóle, i to nie jest opcja. Na szczęście dla Ciebie, jak powiedzieliśmy, nasz przewodnik usuwania może pomóc. Po usunięciu porywacza, wszystko wracać do normy. Nie będzie żadnych więcej reklam i przekierowań i użytkownik będzie mógł surfować po Internecie spokojnie po raz kolejny. Nie trać czasu, pozbyć się intruz teraz!

Jak paskudny porywacza wprowadzić komputer? Cóż istnieją kilka możliwych scenariuszy. Szkodników, które okazały się stary, ale złoto spam e-mail taktyka. Jeśli masz tendencję do otwarcia wiadomości od nieznanych nadawców, to całkiem możliwe, niech porywacza nie wiedząc o tym. Również porywacz może przybyły wraz z innym oprogramowaniem lub zostały ukryte za uszkodzone linki lub reklamy. Może pobrałeś go podczas pobierania Darmowe filmy z niepewnych źródeł lub poprzez udostępnianie typu peer to peer. Metod jest wiele, i jest jedynym sposobem, aby chronić siebie bardzo uważać. Jeśli jesteś zaniedbania, pasożyty cały czas zakażają ci. Nie pozwalają na to. Zrobić swoje due diligence.

Odinstaluj GET-ACCESS.ME

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć GET-ACCESS.ME z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *