Jak usunąć Girrrly.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Girrrly.com. Ten przewodnik usuwania Girrrly.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Raport naukowców malware, że strona Girrrly.com jest to zły znak. To znak, że Twoja przeglądarka została przeniknęły przez adware. Jeśli ta strona często pokazuje się w przeglądarce, przygotować się do kłopotów. Wkrótce po infiltracji złośliwy Pasożyt ten rozpocznie się generowanie wielu cienistych reklam w różnych formach – wyskakujące okienka, w tekście, miga komunikaty o alertach, banery. Często, taka zawartość będzie promować pewnego rodzaju wyłączne oferty, oferty specjalne, rabaty tylko raz, itp

co to jest ciekawy temat te reklamy, jest że będą specjalnie ukierunkowane i dostosowane, więc są bardziej atrakcyjne dla użytkowników, więc one są bardziej prawdopodobne kliknął na. Jak to jest możliwe, pytasz? Dobrze. To nie będzie trudne dla pasożyta skłonienie użytkownika ponieważ ma zdolność do kradzieży danych takich jak historia przeglądania sieci web oraz wyniki wyszukiwania. Z tych cennych informacji adware podnosi jego szanse tworzenia dochodów pay-per-click.

Często adware kryje się za pakiety oprogramowania i fałszywych aktualizacji żądania. Inne wspólne środki dystrybucji obejmują pliki torrent, zacienionych linki i reklamy, wiadomości spamowych i załączniki. Cyber-przestępców plany się rozwijać dzięki naiwności i odwrócenie uwagi użytkownika. Dlatego jest bardzo ważne, aby zachować szczególną ostrożność, gdy kliknij ‘Zgadzam się’ lub ‘Następny’ przycisk. Poprzez bycie pochopnych, zyskasz nic kłopoty.

W celu zapewnienia, że swoją obecność w Internecie jest bezpieczne i prywatne, trzeba być ostrożnym i zwracać szczególną uwagę, co robić podczas w Internecie. Zalecane jest wyłącznie od oficjalnych i licencjonowanych źródeł, aby uzyskać aktualizacje oprogramowania. Ponadto gdy masz do czynienia z świeżo pobrane oprogramowanie, najmądrzejszą rzeczą do zrobienia byłoby zdecydować się na Custom/ Instalacja zaawansowana. W ten sposób, jeśli ma żadnych szkodliwych, ukryte jako instalacje opcjonalne, będziesz mógł łatwo je dostrzec.

Jeśli tam rzeczywiście istnieje żadnego dodatkowego oprogramowania, należy usunąć zaznaczenie takie programy i aplikacje, więc nie dostają dostęp do komputera. Jeśli zdecydujesz się pójść z Szybka instalacja, takie złośliwe oprogramowanie zostanie automatycznie zainstalowana na komputerze i nawet nie zrozumieją, to dopiero później, kiedy to będzie za późno i Twój komputer jest zainfekowany.

Adware jest prawdziwym zagrożeniem. Przerywa to wszelkiego rodzaju pracy, co robisz online, tylko po to, aby wyświetlić jego wątpliwej reklamy. Co to jest więcej, to złośliwe oprogramowanie mogą nawet posunąć się zainstalować aplikacje shady i paski narzędzi w przeglądarce bez Twojej wiedzy i zgody. Już niech ten pasożyt cyber upublicznione na Twój komputer, tym gorzej będzie się. Wkrótce przeglądarki przestanie odpowiadać i połączenie z Internetem będzie spadek prędkości. I to nie wszystko.

Poprzez utrzymywanie tego szkodnika na komputerze, można umieścić informacje osobiste i finansowe w niebezpieczeństwie. Hakerzy będzie znaleźć sposób, aby wykorzystać tę okazję do kradzieży haseł, numerów kart kredytowych oraz inne cenne informacje, dzięki czemu można go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku. Jeżeli jesteś pewien, jak postępować, pomożemy Ci usunąć ten przykry adware z komputera cyber. Jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu wykonaj instrukcje.

Odinstaluj Girrrly.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Girrrly.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *