Jak usunąć Greatene.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Greatene.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Greatene.com. Ten przewodnik usuwania Greatene.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Myślałeś, że bombardowani reklamy jest zachowanie normalnej przeglądarki, ale teraz nie są tak pewni? Ogłoszenia nie są czymś niezwykłym, ale kiedy one uniemożliwić normalne doświadczenie przeglądania, która jest, jak wiesz, że coś jest nie tak. Greatene.com wyskakujące reklamy są spowodowane zakażeniem nieprzyjemnych adware, że Twoja przeglądarka ma. Ten złośliwy pasożyt zrobi wszystko, aby kliknąć na reklamy generowane przez nią.

Dlaczego? Więc może stworzyć dochodów pay-per-click, to dlaczego. Ten złośliwy pasożyt nawet iść tak daleko, aby uzyskać przeglądarki historii i zrewidować wyniki, tak to można odpowiednio dostosować reklamy, więc ofiara jest najbardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich. Problem jest, nigdy nie wiesz, gdzie użytkownik może uzyskać przekierowany do, po kliknięciu na takich treści. Można się zarazić przez inne wirusy, nawet nie zdając.

Adware nie może przeniknąć przeglądarki bez Twojej zgody. Tak, oznacza to, że jeśli upadłeś ofiary do tego pasożyta cyber, masz się do winy. Oczywiście ty zrobił to nieświadomie. Złośliwe oprogramowanie ma sposób na skłonienie użytkownika. Pasożyt ten jest najczęściej dystrybuowane za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, łączenie, fałszywe aktualizacje, uszkodzone linki i pop-upy, itp. Jeśli możesz natknąć się na reklamę, która wygląda zbyt dobrze aby było prawdziwe, to prawdopodobnie jest.

Remove Greatene.com
The Greatene.com Virus

Nie wpaść w pułapkę takich. To nie jest warte ryzyka. Zalecamy naszym czytelnikom, aby być sumienny, podczas pobierania zawartości z Internetu. Podczas instalacji oprogramowania, to najlepiej zdecydować się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Zapewni to, że nie dodatkowe programy lub aplikacje, które zostaną ukryte od Ciebie i możesz łatwo wyłączyć wszelkie oprogramowanie, które możesz uznać za zbędne lub nigdy nie chciał, aby pobrać się.

Nie bój się, adware nie jest prawdziwy ‘wirus’, ponieważ infekuje tylko, przeglądarki nie całego komputera systemu. Jednak to nie oznacza, że są one nieszkodliwe. Zagrożenie jest realne i będziesz żałować, jeśli nie działać szybko i usunąć ten adware jak najszybciej wykryć jego istnienie na twoim komputerze. Zyskasz nic przez utrzymanie tego szkodliwego oprogramowania. To przyniesie Ci bóle głowy tylko. Twoja przeglądarka będzie tak przeciążony z reklam i wyskakujących okienek, które będzie w stanie nadążyć. Wkrótce rozpocznie się crash i zamrozić.

Może także wystąpić powolne prędkości Internetu. W pewnym momencie przeglądarki przestanie działać całkowicie. Co to jest gorzej jest, że może nieświadomie pozwolić inne wirusy na komputerze, klikając złośliwe reklamy. Nie tylko to, ale również umieścić swoją prywatność i bezpieczeństwo w niebezpieczeństwie. Aby powrócić do reklam i bezpieczne przeglądanie, jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami.

Odinstaluj Greatene.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Greatene.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *