Jak usunąć Hwcdn.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Hwcdn.net przekierowanie jest jasne wskazanie, że jesteś w tarapatach. Stały wygląd tej strony internetowej jest to znak, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez porywacza paskudny. Gdy ten pasożyt atakuje, to natychmiast zaczyna się powódź ekranu z wszelkiego rodzaju reklamy-wyskakujące okienka, w tekście, banery, nawet miga wiadomości zawierające alerty. Najczęściej, takiej treści będzie promować inne wyjątkowe okazje, promocje, kupony i rabaty, itp

coś o takiej reklamy jest że będą one wyraźnie ukierunkowane na wygląd bardziej atrakcyjne dla użytkownika. To jest możliwe dzięki porywacza zdolność do monitorowania aktywności w Internecie i do zbierania danych, takich jak wyniki historii i wyszukiwania przeglądarki, aby lepiej dostosować treść promowane. Głównym celem jest stworzenie dochodów PPC (Pay-Per-Click) dla stron sponsorowanych i cyber-przestępców, które zaprogramowane tego pasożyta do ich licytacji.

Najbardziej typowych sposobów porywacza przeglądarki do rozprzestrzeniania są wiadomości spamowych i załączniki, pakiety oprogramowania, zainfekowane łącza i reklamy, fałszywe aktualizacje i torrenty. Jeśli otrzymujesz wiadomości e-mail spam, szczególnie takich z załącznikami, zalecamy kierownicy z nich wynika.

Częściej niż nie takie e-maile są zakażone przez lub zawiera złośliwe oprogramowanie, które ma na celu infiltracji komputera i otworzyć backdoory dla hakerów. One polegać na swojej naiwności i będzie wykorzystać tę okazję, aby uzyskać ich ręce na dane osobiste i finansowe. Dlatego jest bardzo ważne, aby być ostrożnym. Nie spieszyć się klikając na “Zgadzam się” lub przycisk ‘Dalej’ bez czytania wszystkie warunki i postanowienia. Również podczas instalacji oprogramowania, radzimy zainstalować tylko w ramach Kreatora konfiguracji zaawansowane, ponieważ jest to jedyny sposób będziesz mógł zobaczyć, czy istnieje jakiekolwiek złośliwe oprogramowanie ukryte jako dodatkowe oprogramowanie.

Porywacze nie tylko są zdolne do wytwarzania wielu irytujących reklam. Można także zastąpić Twój Strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki z tej samej witryny shady Hwcdn.net. Co więcej ten złośliwy pasożyt nie wymaga Twojej zgody, aby zainstalować wątpliwe narzędzie narzędzia, dodatki lub paski narzędzi w przeglądarce. Apelujemy, aby usunąć ten pasożyt niebezpiecznych, tak szybko, jak można zauważyć jego istnienie na twoim komputerze. Im dłużej opóźniać jego usunięcie, gorzej będzie konsekwencje.

Z czasem spada szybkość Internetu i przeglądarki nie będą działały poprawnie. W pewnym momencie nie będzie mógł w ogóle, użyj przeglądarki, ponieważ stale załamie się i zamrożenie ze względu na wszystkie reklamy generowane są jego sposób. Naszych porad i dostać uwalniać od ten przykry porywacza przeglądarki ASAP. Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad przeglądarki po raz kolejny, sugerujemy, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Odinstaluj Hwcdn.net

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Hwcdn.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *