Jak usunąć Inquiry.doc Virus | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Inquiry.doc. Ten przewodnik usuwania Inquiry.doc działa na wszystkich wersjach systemu Windows.

Inquiry.doc jest bardzo niebezpieczny wirus, który należy do kategorii konia trojańskiego. Jest bardzo skryty i ma zdolność do skorumpowanych wszystko na twoim komputerze. Zazwyczaj zaczyna się modyfikowanie rejestru systemu. Można usunąć i dodać wpisy bez Ciebie nawet zauważyć.

To jest bardzo trudne do uchwycenia tego typu malware, zanim rozpocznie swoją szkodliwą działalność. Raz zaczyna sieje spustoszenie na twoim komputerze, można wykryć, dzięki niej odróżnić objawy jak program ulegnie awarii, niezdolność do uruchamiania aplikacji proste, powolny internet szybkość i nagłe obniżenie ogólnej wydajności komputera. Ponowne uruchomienie systemu nie pomoże. Im dłużej ten koń trojański pozostaje na twoim komputerze, więcej szkód, jakie może spowodować.

Najbardziej typowe sposoby dystrybucji tego wirusa są przez pakietów wolnego oprogramowania, wiadomości e-mail spam lub fałszywe aktualizacji żądania. To nie może przedostać się do systemu bez Twojej pomocy. Więc jeśli zwrócić uwagę i stosować się do zaleceń, które mamy zamiar dać – może zapobiec przyszłych infekcji Inquiry.doc. To jest bardzo ważne, aby przestrzegać przez Custom/ Advanced/ typ instrukcji instalacji. To jest jedynym sposobem, aby zobaczyć pełną listę oprogramowania, które jest zawarte w pakiecie wolna, pobrany z Internetu.

Można łatwo usunąć zaznaczenie jakiegokolwiek programu lub aplikacji, która wydaje Ci się podejrzana lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności. Również zawsze upewnij się, uzyskać aktualizacje z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko! Nie wpaść w pułapkę żądanie aktualizacji wyskakujących przez hakerów!

Konie trojańskie są prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznym typem wirusa, głównie z powodu ich stealth i wszechstronność. Może być zaprogramowany do niczego – do zainfekowania komputera wirusami jak ransomware, adware, przeglądarka porywacze somolotu, spyware, robaki lub co gorsza! Trojan może również jako sposób cyberprzestępcy – szpiegować, zarówno fizycznie, jak i praktycznie. Byłoby to naruszenie zabezpieczeń głównych, że nikt nie chce. Nie wspominając, jak łatwo byłoby dla hakerów, aby uzyskać dane osobowe, takie jak hasła, numery kart kredytowych, informacje o koncie bankowym, identyfikator logowania, itp

różnych plików typów, takich jak dokumenty, zdjęcia i pliki wykonywalne może również wpaść w ich ręce, i mogą oni wybrać do udostępniania takich informacji innym stronom trzecim dla zysku. Nie trać czasu! Musisz usunąć ten niebezpieczny wirus koń trojański Inquiry.doc, zanim on ma szansę na poważnie uszkodzić komputer. Możemy pomóc w tym zadaniu. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Odinstaluj inquiry.doc

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Inquiry.doc z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *