Jak usunąć Iperadventure.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Iperadventure.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Iperadventure.com. Ten przewodnik usuwania Iperadventure.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli strona Iperadventure.com utrzymuje znajdujących się w przeglądarce, to zły znak. To znak, że nieprzyjemnych adware przeniknął przeglądarki sieci web. Adware nie jest coś, co chcesz mieć na komputerze. Tak szybko, jak możesz zobaczyć tej strony, należy podjąć środki i usunąć ten przykry złośliwego oprogramowania, zanim będzie za późno i to poważne szkody zostały wykonane. Widzisz, to złośliwe oprogramowanie będzie zarzucać Cię z różnego rodzaju ogłoszeń w wielu formach, takich jak w tekście, banery, pop-upy, miga wiadomości, które rzekomo ostrzegać o coś na komputerze lub reklam, które promują fałszywy narzędzia lub fałszywe aktualizacje.

Jeśli widzisz żadnych reklam, które wyglądają zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie są. Często reklamy są w formie ekskluzywne oferty tylko raz, specjalne oferty i sprzedaży, kupony, rabaty, itp. Będzie one dostosowane do stawienia się bardziej atrakcyjne dla użytkownika, dzięki adware jest możliwość monitorowania ich aktywności internetowej, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania wyników. Celem jest stworzenie dochodów poprzez pay-per-click lub pay-per-view metody.

Adware jest znany do ukrywania się za spam wiadomości e-mail i załączniki, pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji żądania, wątpliwych linki i reklamy, torrenty, itp. Jeśli otrzymujesz shady wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, zalecamy naszym czytelnikom, nie po to, aby je otworzyć. Wiadomości e-mail będących spamem są niebezpieczne. Częściej niż nie zawierają one zainfekowane załączniki, które mogą poważnie uszkodzić komputer.

Remove Iperadventure.com
The Iperadventure.com Virus

Podczas próby zainstalowania oprogramowania, mądrą rzeczą do zrobienia jest do naśladowania poprzez zaawansowane lub niestandardowy rodzaj instalacji. Ten sposób, jeśli ma żadnych ukrytych programów lub aplikacji, będzie można je zobaczyć. Radzimy aby odznaczyć żadnego dodatkowego oprogramowania, jak gdyby były najbardziej prawdopodobnie okaże się być złośliwym oprogramowaniem.

Nie bój się. Adware jest nie uważane za prawdziwe ‘wirus’ przez wielu użytkowników. Mimo to, że nie sprawiają, że nieszkodliwe. Za reklamy, które generuje to złośliwe oprogramowanie może być ukryte zagrożenia. Być może jedno kliknięcie od przyznania błędne zagrożenia dostęp do komputera. Hakerzy polegać na zaniedbania do dostać w swoje ręce na danych osobowych, takich jak hasła, identyfikator logowania, kont bankowych, numery kart kredytowych, itp. Gdy już nabytych informacji, mogą podzielić się nim z innych stron trzecich, dla zysku.

Gorsza o ten adware jest to, że więcej czasu pozostaje w przeglądarce, więcej reklam będzie generować. Twoja przeglądarka szybko zacznie walczyć z wyświetlaniem ich wszystkich i rozpocznie się ostatecznie do zamrożenia i crash. W pewnym momencie to przestanie odpowiadać zupełnie i nie będzie w stanie wykonać każdy rodzaj pracy online. Dlatego należy usunąć złośliwy Pasożyt ten jak najszybciej wykryć jego istnienia i odzyskać kontrolę nad przeglądarki, zanim będzie za późno.

Odinstaluj Iperadventure.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Iperadventure.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Iperadventure.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *