Jak usunąć Jackettrain.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Jackettrain.com. Ten przewodnik usuwania Jackettrain.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy zauważyliście coś dziwne zachowanie przeglądarki ostatnio? Być może nagła zmiana twój homepage i Szukaj dostawca bez jego zgody? Czy ciągle dostanie przekierowany do strony Jackettrain.com? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi ‘Tak’, wydaje się, że komputer ma już przeniknęły przez porywacza przeglądarki. Ale nie martw się. Przejmującymi kontrolę nad przeglądarką może być wywołana wirusy, ale są one nic, ale. Dlaczego? Bo one tylko na przeglądarce, nie systemu komputerowego.

Przeglądarka porywacze somolotu będą bombardować ekran z różnego rodzaju ogłoszenie treści, jak pop-upy, ekskluzywne oferty i promocje, oferty specjalne i kupony, sprzedaży, które są zbyt piękne mogło być prawdziwe, miga wiadomości, fałszywy żądań aktualizacji, itp. Bo tego szkodnika złośliwego ma możliwość uzyskania przeglądania historii i wyszukiwania kwerendy, można zauważyć, że reklamy generowane będą specjalnie przeznaczone dla wyglądają zachęcająco. Jest to tak, aby zapewnić, że ofiara jest najbardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich i w ten sposób pomóc hakerom do generowania dochodów pay-per-click metody.

Przeglądarka porywacze somolotu są jednym z najbardziej rozproszonych rodzaje ‘wirusy’ tam. Najbardziej typowe sposoby uzyskania komputer zainfekowany tego pasożyta cyber są za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, fałszywe aktualizacje, wątpliwych linki i wyskakujących okienek, a także w pakiecie oprogramowania i torrent pliki. To może Cię zaskoczyć, ale przeglądarka porywacze somolotu nie infiltracji komputera, bez przyznania to dostęp do siebie. Często użytkownicy nieświadomie pada ofiarami tego złośliwego oprogramowania.

Co możemy polecić naszym czytelnikom, aby zrobić, aby uniknąć potencjalnego zakażenia porywacza jest być ostrożnym podczas pobierania oprogramowania z Internetu. To jest zawsze najlepiej wybrać niestandardowe lub zaawansowane typu instalacji, tak aby mieć pełną kontrolę nad tym, co jest rzeczywiście zainstalowane na komputerze. W ten sposób można łatwo wystarczy odznaczyć dowolny program lub aplikację, które znaleźć podejrzane lub nigdy nie chciał, aby pobrać, zaczne od tego ze.

Podczas gdy złośliwe oprogramowanie jak przeglądarka porywacze somolotu są nie uważane za bardzo niebezpieczne oni wciąż nie należy lekceważyć. Po tym wszystkim nigdy nie wiesz, gdzie te reklamy będą przekierowywać do. Być może jedno kliknięcie od pozwalając hakerzy przejąć kontrolę nad komputerem i wykraść informacje osobiste, takie jak numery kart kredytowych, kont bankowych, adresy IP, haseł, identyfikator logowania, itp. Wykonując wątpliwe link lub wpadania w pułapkę pop-up fałszywe aktualizacji, to można dostać zaatakowany przez inne wirusy, ale tym razem bardziej niebezpieczne niż porywacza. Mówimy o infekcji, takich jak konie trojańskie, robaki, spyware i nawet szkodnika! Nie tylko czekać na najgorsze się stało zanim zdecydujesz się do działania.

Jak tylko zauważysz, że Twoja przeglądarka ma został porwany przez to Jackettrain.com przekierowanie, zalecamy usunąć go natychmiast z komputera, zanim będzie mógł spowodować szkody. Oczywiście reklamy nie może wydawać się niebezpieczne, ale Twoja przeglądarka będzie ostatecznie dostać tak przeciążony z nimi, które rozpocznie się zawiesza, które następnie spowoduje zmniejszenie ogólnej wydajności komputera. Pomożemy Ci skutecznie radzić sobie z tego pasożyta cyber. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Jackettrain.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Jackettrain.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Jackettrain.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *