Jak usunąć JS:MINER-C Virus | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć JS:MINER-C Virus. Ten przewodnik usuwania JS:MINER-C Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

JS:Miner-C jest koń trojański. Analizując schemat kodowania programu, eksperci ustalili, że został napisany w JavaScript. Jak ujawnia jego nazwy, JS:MINER-C został stworzony do kopalni w Internecie kryptowaluty. Jeśli jesteś zaznajomiony z tym określeniem, będziemy wyjaśniać krótko. Kryptowaluta jest cyfrowy jednostki monetarnej. Oznacza to, że jest używany do zakończenia transakcji finansowych w sieci. Ludzie często dokonywania zakupów i przelewów online. Jednak bezpieczeństwo zawsze było problem tutaj ze względu na ryzyko ataków hakerskich. Doprowadziło to do konieczności ustanowienia alternatywy, co eliminuje możliwość kradzieży. Istnieją różne kryptowaluty. Liderów rynku obejmują Bitcoin, Monero, Ethereum, DarkCoin, Dash, Litecoin i inni.

JS:Miner-C wykorzystuje komputery stosując je do kopalni w kryptowaluty. To uruchamia procesy, których skanowanie sieci w poszukiwaniu cryptocoins i je odebrać. Operacje te będą widoczne w Menedżerze zadań. Odkryjesz, że mają one dużą ilość CPU. To będzie zbierać swoje żniwo w systemie. Komputer będzie powolny i nie można wykonać zaawansowane zadania. Twój komputer będzie często stragan, zamrożenie, wyświetla błąd wiadomości i awarii. Są to początkowe objawy obecności trojana. Ponadto przeglądarki sieci web będzie rozpocząć wykazujące nietypowe zachowanie. Będzie wyskakujące okienka i przekierowania. Ponieważ wszystkie te problemy mogą być przypisane do różnych problemów, to może zająć trochę czasu, aby znaleźć przyczyny.

JS:Miner-C buduje botnet do nawiązania połączenia między wszystkie zainfekowane maszyny. Zbiorowej infrastruktury urządzeń pozwala Trojan do prowadzenia zdalnych ataków i przeniknął więcej systemów komputerowych. Wirus potrzebuje do rozpowszechniania kopii samego siebie, aby móc wykonywać swoje zadania zaplanowane. Agendy JS:MINER-C jest jasne. Twórcy programu tajnych zrobić wpływy przez wyszukiwania w Internecie kryptowaluty. Sposób wykorzystania systemów komputerowych i zebrać cryptocoins z sieci web jest nielegalne. Należy zauważyć, że mogą być następstwa przeciwko właścicielom zarażone urządzenia. Niektóre kraje mają prawa rządzące właściwego użytkowania systemów informatycznych. Jeśli komputer jest podłączony do botnet przez dłuższy czas, może zostać ukarany grzywną za zaniedbania.

JS:Miner-C zakłóca wewnętrzne, aby zapobiec zablokowania swoich zadań oprogramowania systemowego. Renderuje ustawienia DNS i sprawia, że wpisy rejestru. Obniża to system obrony, co sprawia, że jest on narażony na ataki złośliwego oprogramowania. Inne programy malware może wykorzystać luki w zabezpieczeniach komputera i próbować łamać wpis. Jest to kolejny powód, dlaczego należy podjąć środki przeciwko pasożytowi jak najszybciej wykryć jego obecność. Wreszcie zajmiemy się potencjalne zagrożenie, które może lub może nie być widoczne. Większość trojanów zbierać informacji na ludzi. Nie wiadomo, czy JS:MINER-C zbiera dane z urządzeń docelowych, ale istnieje możliwość, że to robi.

Wiedząc, jak rozmieszczone są zakażenia może pomóc chronić komputer. Istnieje kilka sposobów na JS:MINER-C do penetracji systemu. Najbardziej typowe wektora propagacji jest spam poczta elektroniczna. Ładunku zaciszne programu jest scalany z załączonego dokumentu i wysyłane z literą. Nadawca będzie starał się sprawić, byś uwierzył, że załączony plik jest ważne powiadomienia. Będzie on przytoczyć istniejącej spółki lub organizacji, takie jak national post, firmy kurierskie, bank, sieci społecznych, oddział rządu, instytucji lub lokalnej policji. Aby sprawdzić, czy dany e-mail jest uzasadnione, może dowód kontakty, odwołując się do oficjalnej stronie internetowej odpowiadającego elementu.

Kolejnym technika z listy jest przy instalacji. JS:Miner-C mogą być transmitowane przez uszkodzone strony internetowej. Proces rozpocznie się automatycznie, Kiedy wprowadzisz. Trzeba unikać zainfekowane domeny, aby zapewnić bezpieczeństwo systemu. Po uzyskaniu dostępu witryny, byłoby za późno. Wykonać badania na platformach, które są obce dla Ciebie przed przystąpieniem. Metoda końcowej dystrybucji, którą musimy wspomnieć jest łączenie. JS:Miner-C może być obsługiwany przez inne narzędzia, takie jak freeware, shareware i pirackich aplikacji. Pobierz klienta będzie zawierać ukradkiem program jako narzędzia bonus. Aby zapobiec dostawanie rata, trzeba będzie zmienić ustawienia. Jeśli pominąć czytanie warunki, ukrytego programu będzie mieć dostęp na domyślne.

Odinstaluj JS:MINER-C Virus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć JS:MINER-C Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *