Jak usunąć Kcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Kcontentdelivery.info Strona nie ma miejsca w Twojej przeglądarce. Jeśli jesteś przekierowywany do niej non stop, jesteś w poważne kłopoty. Ta strona jest wynikiem nieprzyjemnych adware pasożyta, który najechał na urządzeniu. Nie angażują się z tej strony, lub żadnych reklam, które są ‘przyniósł ci przez Kcontentdelivery.info’ lub ‘Powered by Kcontentdelivery.info’. Ten rzecz jest taka, że adware jest zaprogramowany do produkcji reklam jak najwięcej jak to możliwe i wyświetlać je każdorazowo po otwarciu przeglądarki.

Istnieje nie ma ucieczki od ten przykry szkodników. Niezależnie od tego, która strona podczas próby odwiedzenia wielu reklam będzie przerywać ci. Nawet w trybie Incognito nie pozwoli Ci zaoszczędzić. Aby sprawić, byś bardziej przyciągani do promowane treści, jak również co do podniesienia jej szanse na uzyskanie kliknął, pasożyt będzie dostosować je, już otrzymanych danych od Ciebie. Za każde kliknięcie możesz zrobić, pasożyt będzie zarabiać.

Adware nie jest typu pasożytów, może hack komputera na swój własny. Ona potrzebuje Twojej pomocy, aby zaatakować. Tak jeśli możesz pozwolić mu na Twoim urządzeniu, dopiero wtedy będzie miała dostęp. Kcontentdelivery.info Strona internetowa wyskakuje dzięki uprzejmości zakażenie adware. Wiadomo, że złośliwe oprogramowanie z kategorii adware czają się za shady linki i reklamy, wiadomości e-mail spam, fałszywe aktualizacje, pliki torrent i oprogramowania zwijania. Tak długo, jak możesz zwrócić uwagę co robią w Internecie i pomyśleć dwa razy zanim klikając na nic, nie paść ofiarą tego irytujące pasożyta.

To najlepiej omijać z wiadomości spamowych, zwłaszcza tych, które zawierają załączniki lub plików wykonywalnych. Częściej niż nie takie wiadomości mają na celu zainfekować Twój PC z niebezpieczne oprogramowanie. Oszuści polegać na naiwności i nieuwagi, aby Ci wpaść w pułapkę. Należy zachować ostrożność podczas pobierania oprogramowania na komputerze. Smart rzeczą do zrobienia, jest zainstalować w trybie custom/ ustawienia zaawansowane. W ten sposób, ukryte treści stają się widoczne, można zrezygnować z. Adware często maskuje się jako dodatkowe oprogramowanie, które nie jest poprawnie ujawniane i nie będzie widoczny, jeśli zostanie wybrany tryb szybkiej instalacji.

Od chwili tej plagi uzyskuje dostęp do komputera to będzie początek szpiegostwo na Ciebie. Aktywności w Internecie będą monitorowane i danych, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania kwerendy będą zbierane, więc pasożyta może dostarczyć specjalnie ukierunkowane treści, będziesz bardziej skłonni do klikania. Złą wiadomością jest to, nie w pełni zaufane treści sponsorowanych, ponieważ adware nie weryfikuje stron, które promuje. Jeśli nie będąc ostrożnym, może dostać przekierowanie do podejrzanych, a nawet niebezpieczne witryny strony trzeciej, która dąży do uszkodzenia komputera i kradzieży prywatnych informacji, takich jak hasła, adresy IP, identyfikator logowania, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, itp

Ponadto dużej ilości reklam wkrótce będzie zbierać swoje żniwo na przeglądarce internetowej, powodując jego awarii i zamrozić na bieżąco. Tyle i powolne prędkości Internetu stanie się codziennością. Dłuższe opóźnienie, gorzej się Twojej sytuacji. Jeśli chcesz, aby powrócić do normalnego, bezpieczne i wolne od reklam przeglądania i wyeliminować ryzyko coraz ujawnienia danych osobowych, należy usunąć Kcontentdelivery.info adware z komputera jak najszybciej.

Odinstaluj Kcontentdelivery.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Kcontentdelivery.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *