Jak usunąć Koilk Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Koilk Virus. Ten przewodnik usuwania Koilk Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy wiesz, jakie adware jest? Czy miałeś do czynienia z takich szkodników siebie? Jeśli nie, mają szczęście. Do tej pory. Biorąc pod uwagę fakt, że czytasz ten artykuł, to można założyć, że są terroryzował przez zakażenie Koilk. Koilk jest adware, i jeśli masz go na pokładzie, jesteś w tarapatach. Adware szkodniki nie robią dla towarzyszy przyjemny. Nie są one przydatne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Oni tylko udają się, i dla drugiego, może nawet wierzą, że są one. Jeszcze nie długo po tym, zdasz sobie sprawę co bałagan, powodują one. Koilk jest nie inaczej.

Nie oczekiwać coś pożytecznego z niego. Pasożyt będzie tylko powodować bóle głowy i problemy. To jest, jeśli pozwolisz, oczywiście. Zdecydowanie zaleca się, że nie, choć. Co należy zrobić, to usunąć paskudny infekcji z systemu jak najszybciej. Powoli, ale na pewno ruiny twój pasienie się przeżycie i zamienia się z gościem w konsumenta. Program jest leżący na Twojej twarzy i lepiej nie uwierz słowo, co on mówi. Pozbyć się go na miejscu!

Koilk samym tonie w morzu reklamy. Ale czy zauważyliście, że reklamy te wyglądają jak one zostały dokonane przez Ciebie samodzielnie? Dlatego, że mają. Here’s thing. Adware miał do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Do tego celu wyświetla reklamy, które trzeba kliknąć na. Po kliknięciu, oszuści zarabiać. Ale szkodników nie opiera się na szczęściu. Potrzebuje kliknięć i to robi jego najlepszy do nich dostać. Dlatego przed rozpoczęciem bombardowanie ad, Koilk robi swoje zadanie domowe.

Szkodników szpiegów na Ciebie. To badania, aby dowiedzieć się, co Ci się podoba. On wie o Tobie wszystko. Co Cię interesuje, jakie strony odwiedzili, które produkty mają spojrzał na wszystko. Następnie używa tych informacji do wyświetlania reklam, które znajdą Państwo atrakcyjne. W ten sposób wie, że będzie co najmniej pokusie i kliknij. Nie wpaść w tę pułapkę. Kliknij przycisk nie.

Reklamy są fałszywe i uszkodzonych i będą prowadzić do możesz załatwiać kompromisowo stron pełnych infekcje, albo ukrywają infekcje, sami. Tak czy inaczej, jedno kliknięcie jest wszystko to ma dla Ciebie do pobierania złośliwego oprogramowania na komputerze. Upewnij się, że to się nie zdarza. Pozbyć się reklam. Unikanie to tylko rozwiązanie tymczasowe. Tak wiele czasu, że jest to niemożliwe nie stać reklamy. Jedynym sposobem, aby się ich pozbyć jest aby pozbyć się ich źródła, aka adware.

Gdy intruz nie ma, wszystko będzie wrócić do normy. Ekran nie zostanie pokryta z pop-upy każdym razem iść w Internecie. Również poprawi wydajność komputera. Wszystko co musisz zrobić, to śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej.

Jak można zarazić z tego adware? Podobnie jak wiele innych szkodników Koilk także zamienia się w stary ale złoty środek infiltracji do zainfekowania jego ofiar. Chowa się za spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacje, uszkodzone strony, reklamy firm, wiązkach freeware, itp. Na przykład może myślisz, są aktualizacji Java, podczas gdy w rzeczywistości, instalujesz pasożyta. Być bardziej ostrożny i używać tylko legalnego pobierania źródeł.

Również nigdy nie pominąć warunki jak oni mogą ukryć niektóre postanowienia wprowadzające w błąd. Drobnym drukiem jest coś większość użytkowników mają tendencję do Panna i to jest ich błąd. Nie pozwól go też swój błąd. Cały czas być uważni i czujni. Jeśli nie chronić własne maszyny, nikt nie będzie albo.

Odinstaluj Koilk Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Koilk Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *