Jak usunąć Lghtds.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Lghtds.net. Ten przewodnik usuwania Lghtds.net działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Lghtds.net jest bardzo niebezpieczne strony. Jest przekierowany na to wszystko czas oznacza, że jesteś zakażony wirusem cyber. Tak, tam jest pasożytem adware w systemie, i to jest powodem, dla którego widzisz Lghtds.net witryny za każdym razem iść w Internecie. Jesteś w trudnej sytuacji i należy podjąć środki. Adware infekcje nie powodują przyjemne najemców. One są irytujące, irytujące, bezużyteczne i niebezpieczne.

Lghtds.net nie jest wyjątek. Nie oczekiwać, że będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. To nie będzie. Został on stworzony tylko służyć jego twórcy szkodliwych celów. Oczywiście to nie będzie Ci się przyda. Tak jak najlepiej, aby znaleźć i usunąć go jak najszybciej. Raz miejscu strony Lghtds.net przejmuje przeglądarki, spojrzeć na to jako ostrzeżenie to i zacząć szukać pasożyt czai się w miejscu. Im szybciej to znika z systemu, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia. Nie czekaj dopóki infekcja powoduje, że pewne nieodwracalne uszkodzenia. Bo to będzie ostatecznie. Wyciąć jej pobyt krótki i uniknąć mnóstwo problemów w przyszłości.

Po adware slithers w, wszystko zmienia nagle, począwszy od działań online. Teraz są one skutecznie zniszczony z powodu szkodników. Za każdym razem kiedy go online, otrzymasz przerwany. Adware przekierowuje do Lghtds.net i innych zacienionych miejsc na każdym kroku. Wczytaj swoje ulubione strony, ale jakoś w końcu odwiedzić jeszcze jeden sprytny. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Filmy się zatrzymał się na przerwy na reklamy. Jesteś nie można wyświetlić zawartości strony bez najpierw usuwając kilka irytujących banerów. Mnóstwo reklam są popping i miga przed oczami, monit kliknij je otwarte. To koszmar, i będziesz go nienawidzą.

Surfowanie po Internecie zwykle staje się niemożliwe. Jest to tak irytujące, że to sprawia, że nie używać urządzenia w ogóle. I komputer, ogólnie rzecz biorąc, wygenerowaną. Jego prędkość spada do indeksowania. Występują częste zawieszanie się systemu i ponownym uruchomieniu. Aplikacji nie można załadować lub wziąć wieki wobec ciê¿ar. A wszystko to z powodu adware. Dlaczego to tolerować, gdy jedyne, co robi jest zburzyć twój pasienie się przeżycie i niszczy Twój komputer? Dlaczego należy go. To również naraża się na ryzyko złośliwego oprogramowania stała jak nic nie widać z tego powodu jest weryfikowane. Jedno kliknięcie na uszkodzony ad/ link/ strony i możesz dostać się złośliwego oprogramowania.

Położyć kres do tego wszystkiego od razu. Pozbycie się intruza i odzyskać kontrolę nad działań online. Aby to zrobić ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. Jeśli nie jesteś wystarczająco pewnie, w swoje umiejętności obsługi komputera, Kup sobie dobry anty malware aplikacji do pracy dla Ciebie. Niezależnie od wybranej opcji, działać szybko. Adware nigdy nie przestaje działać, a nie zatrzyma, chyba, że go nie ma.

Jak masz przebijał odrobina ten wstrętny pasożyt? Nie uważamy, że pobrano go celowo, ale coś innego, aby ułatwić jego wprowadzania. Zostały niedbały i nie zwracałem uwagi, które pomogły szkodników skłonienie użytkownika. Weszła za plecami i zostawił wam obojętny. Jak? Z najstarszych trików w książce, a mianowicie wiadomości e-mail spam, freeware, uszkodzone strony, typu peer to peer udostępnianie, fałszywe aktualizacje programu, itp

, choć ciągle mówimy o tych technik i jak mogą być zapobiegał z kolejnego, użytkownicy wciąż popełniają te same. Są one zaniedbania. Rush. Nie przeczytałem co zgadzają się. Nie obchodzi jakie strony odwiedzają. Nie rób tego więcej. To bardzo ważne, że wreszcie zrozumieć, że żadna z metod infiltracji są wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę, aka swoją nieostrożność. Nie należy udzielać temu kontu!

Odinstaluj Lghtds.net

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Lghtds.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *