Jak usunąć Linkury Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Linkury Virus. Ten przewodnik usuwania Linkury Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy jesteś skazany Linkury program na komputerze? Jeśli tak, bardzo nam przykro poinformować, że są zakażone szkodnik adware. Tak, Linkury należy do rodziny adware pasożytów i jest obecnie na komputerze, co za bałagan. Nie trzeba wyjaśniać, dlaczego nie należy zachować zakażenia na pokładzie, jest tam? Ale będziemy wyjaśniać, dlaczego należy natychmiast usunąć Linkury. Mimo, że adware szkodniki są nie prawie równie niebezpieczne, jak konie trojańskie i ransomware kawałki, nie są one nieszkodliwe. Oni również są stosunkowo łatwe do usunięcia, ale nie daj się zwieść albo.

Linkury nie jest nieszkodliwe. Zwłaszcza, jeżeli otrzyma wystarczająco dużo czasu, aby dostać się z kontroli, może adware i spowoduje, że pewne nieodwracalne uszkodzenia. Dlatego jego natychmiastowego usunięcia jest koniecznością. Tam jest nie ma miejsca dla takiego zagrożenia na komputerze. Tak szybko, jak można go na miejscu, Znajdź jego dokładną ukrywanie miejscu i go usunąć. Problemy, które rzuca się na Ciebie będzie tylko coraz bardziej każdego dnia.

Nie umieszczaj z tym! Jest to komputer! Jesteś odpowiedzialny za jego dobre samopoczucie. Jeśli nie ma środków, nikt nie będzie. Adware nie będzie się odinstalować. Aha nie ma. Nadal będzie można nękać, tak długo, jak długo pozostaje. Wyciąć krótkiego pobytu. Swojej własnej przyszłości będą bardzo wdzięczni.

Linkury jest naszej ery Dostawca aplikacji. Oznacza to, że oszuści korzystać z niej do zwiększenia ruchu w sieci do poszczególnych stron, a tym samym dochodów pay-per-click. Można to osiągnąć przez bombardowanie niekończącej się ad. Wszystkie przeglądarki uzyskać wstrzykiwany z mnóstwem reklam sponsorowanych wysoce wątpliwa. Jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, hakerzy zyski. Wzbogacić się one na swój koszt. I nie sądzę, będzie można uniknąć tych reklam.

Nie! Unikanie to tylko rozwiązanie tymczasowe. Reklamy są tak wiele od początku i stają się coraz bardziej w miarę upływu czasu. One są wszędzie. Twój cały ekran jest całkowicie pokryte. Czasami pojawiają się również prawo pod kursorem myszy i kliknij tak. Lub użytkownik przekierowany na zacienionym miejscu, gdy próby surfowania w Internecie.

Tam jest, nie pozbycie się tych ogłoszeń. Nie można zamknąć je nawet z przyciskami “X”, które świadczą. Kliknij w dowolnym miejscu na reklamę i oszuści zarabiać pieniądze. Nie tylko, że choć. Poprzez kliknięcie można również narazić się na złośliwe oprogramowanie. Reklamy, albo prowadzą do stron pełnych infekcji lub ukrywają infekcje, sami. Tak czy inaczej, jedno kliknięcie jest potrzebny dla Ciebie zarazić się więcej szkodników.

Należy pamiętać, że urządzenie już wygenerowaną z powodu tego jednego adware. Jego prędkość jest irytująco powolna. Zawiesza się i zawiesza się często. Przeglądarki, walka do wyświetlania zawartości. Nawet Twoje połączenie internetowe może mieć wpływ. Wyobraź sobie, co by się stało, jeśli możesz naruszyć go jeszcze więcej. Nie podjąć to ryzyko. Usuń Linkury jak najszybciej. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania, który znajduje się na końcu tego artykułu.

Jak chronić się przed przyszłymi infekcjami? Jednym słowem – należy zachować ostrożność. Jedynym powodem, dla którego został zainfekowany tym razem jest to, że byłeś niedbały. Infekcje nie można wprowadzić komputer bez Ciebie zaniedbania, niech. Nie powtórzy tego błędu. Być czujnym i zawsze w pogotowiu. Dokładnie sprawdzić, co się zgadzasz się. Nie wolno pominąć warunki. Trzymać z dala od miejsc zacienionych. Użyj tylko zaufanego pobierania źródeł. Innymi słowy zrobić swoje due diligence. Zamiast polegać na szczęściu, wybrać czujności. Pomaga to zachować od zakażenia. I co niedbałości robi to zaprosić zakażeń w. Dokonać właściwego wyboru.

Odinstaluj Linkury Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Linkury Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *