Jak usunąć Livermony.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Livermony.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Livermony.info. Ten przewodnik usuwania Livermony.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są uważane za najbardziej irytujących rodzaj złośliwego oprogramowania. Dlaczego? Ponieważ są one znane z ich zdolność do ataku na ekranie natrętne pop-upy, reklamy, fałszywe żądań aktualizacji, miga wiadomości, oferty specjalne i kupony, ekskluzywne oferty i innych wątpliwych linki z wyłącznie w celu zysku. To można łatwo zrobić ponieważ porywacze mają prawo do uzyskania danych przeglądarki, takich jak surfing historii i nawyki, kwerendy wyszukiwania, preferowane strony internetowe, itp

jest to również łatwe dla tego typu malware zmienić ustawienia przeglądarki i instalowanie rozszerzeń i paski narzędzi bez Twojej wiedzy i zgody. Jeśli zauważysz, że nagle twój homepage i Szukaj silnika dostał zastąpiony przez Livermony.info przekierowanie, to z powodu ten przykry porywacza.

Remove Livermony.info
The Livermony.info Virus

Często użytkownik nieświadomie zakaża ich komputerów z tym ‘wirus’. Można to łatwo zdarzyć, jeśli możesz otworzyć wiadomości spamowych, załączników i plików wykonywalnych od nieznanych nadawców. Innych środków tej dystrybucji złośliwego oprogramowania może być poprzez fałszywe aktualizacji żądania, dołączone oprogramowanie, zainfekowane łącza i reklamy, potoki i inne. Użytkownicy powinni zawsze upewnij się, że oni zaktualizować ich programów i aplikacji tylko ze źródeł oficjalnych i licencjonowane.

Podczas pobierania zawartości z Internetu, firma Microsoft zaleca, decydując się na niestandardowy tryb Kreatora instalacji. To zapewni Ci pełną kontrolę nad procesem instalacji i możesz łatwo wyłączyć wszelkie podejrzane oprogramowanie, które nie chcesz.

Przeglądarka porywacze somolotu są nie po to, aby być traktowane lekko. Podczas generowania reklam i wyskakujących okienek jest, co wydaje się głównie robią, strony takich ogłoszeń można przekierować do mogą być potencjalnie niebezpieczne. Klikając na zakażonych link, może zaprosić inne wirusy w systemie. Wyobraź sobie, Jeśli myślałeś, że były klikając na ofertę wyłącznej sprzedaży i co rzeczywiście dostał był atak ransomware.

Nie chcesz aby to się do Ciebie, możesz? Aby oszczędzić sobie możliwe ataku na swoje prywatne dane, zalecamy działając szybko i kontynuować natychmiastowego usunięcia tego szkodnika złośliwego. Możemy przeprowadzić Cię przez proces, więc można pomyślnie wykonać to zadanie. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej, aby usunąć porywacza przeglądarki z komputera i dostać się do Twój spokojny i bez reklam pasienie się przeżycie.

Odinstaluj Livermony.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Livermony.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *