Jak usunąć Lp.pccleanerutils.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Lp.pccleanerutils.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Lp.pccleanerutils.com. Ten przewodnik usuwania Lp.pccleanerutils.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Lp.pccleanerutils.com jest strona, która promuje narzędzie o nazwie Master PC Cleaner. To narzędzie został opracowany, aby zdiagnozować i naprawić problemy z komputerem. Jest kompatybilny z większością wersji systemu operacyjnego (OS), włączając XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10. Podczas gdy program może wydawać się wiarygodne, jest promowana w wątpliwy sposób. Zacznijmy od tego Lp.pccleanerutils.com Strona internetowa nie ma rzeczywistej zawartości. Jeśli spróbujesz, odwiedzając go, znajdziesz się, że jest niedostępny. Kampanie promocyjne dla Master PC Cleaner są niechciane. W punkcie losowe, zostaniesz przekierowany do strony sieci web powiązana z Lp.pccleanerutils.com która zaoferuje pobranie narzędzia do komputera. Strona ma dość długi adres URL, który jest również nietypowe.

Eksperci od bezpieczeństwa zrobić badań na stronie Lp.pccleanerutils.com, a wyniki są niepokojące. Okazało się, że domena jest pionkiem adware program. Covert program promuje wyżej wymienione narzędzia w próbie, aby ludzie go pobrać i zainstalować go na swoich komputerach. Zabrania się prowadzenia kampanii reklamowych, które zakłócają sesji przeglądania. Jest to uważane za naruszenia systemu. Użytkowników sesji przeglądania w żaden sposób nie zakłóca niezawodnych programów i stron internetowych. Nie należy ufać wiadomości, które są ładowane w przeglądarce przez nieznanych stronie. Kiedy program przez taki komunikat, należy odrzucić. Nie jest to, jak niezawodne narzędzia są wprowadzane do obrotu.

Istnieje wiele programów, które oferują te same usługi jako Master PC Cleaner. Niektóre z nich są promowane w podobny sposób. Intrusiveness kampanii jest jednoznaczne. Jeśli witryny sieci Web próbuje wymusić dany program na Ciebie, należy go odrzucić. Jest duża szansa, że odpowiednia aplikacja jest szkodliwy. W przypadku Lp.pccleanerutils.com mamy stronę internetową skojarzone z programu adware. Narzędzia te są uważane za ryzykowne. Nasza rada dla użytkowników jest szukać oprogramowania z własnej inicjatywy. Istnieje wiele niezawodnych programów tam. Możesz zrobić swoje badania i znaleźć, czego szukasz w kilka minut. Najliczniejszy doniośle nigdy nie ufaj niechcianych reklam na wszelkie tematy dotyczące zabezpieczeń i oprogramowania.

Remove Lp.pccleanerutils.com
The Lp.pccleanerutils.com Virus

Istnieje dobry powód, dlaczego mamy są doradza się, aby zrobić swoje badania na programy, które można dodać do systemu. Aplikacja bez licencji można zezwolić szkodliwy program do komputera. Pirackie kopie płatnego narzędzia, freeware i shareware są często wykorzystywane do dystrybucji infekcje. Plik wykonywalny programu, zaciszne jest zapakowany z hosta i zawarte w jego regulaminie jako narzędzia bonus. Dlatego ważne jest, aby przeczytać użytkownika końcowego umowy licencyjnej (EULA), podczas instalowania dany fragment oprogramowania. Należy zauważyć, że podstawowe lub automatycznego trybu może pominąć pewne opcje. Aby wszystkie wymienione, wybierz Zaawansowane lub niestandardowy tryb.

Istnieje inny sposób Lp.pccleanerutils.com adware uzyskanie dostępu do komputera bez Twojej wiedzy. Wiadomości e-mail będących spamem są wspólne alternatywą. Możemy są używane do otrzymywania niechcianej poczty na codzień. Natomiast możemy wyrzucić zdecydowana większość z nich, wybrać kilka można pomylić jako uzasadniony. Oszustwa artystów stały się mistrzowskie w swoim rzemiośle. One często pisać imieniu istniejących firm i organizacji, takich jak national post, lokalnej policji, Sąd Rejonowy, Ministerstwa, instytucje, banki, kurier firm, sieci społecznościowych i innych. Wstawiając logo i kontakty odpowiadającego elementu do listu, może stać się identyczne z legit powiadomienie. Aby dowód wiarygodności danej wiadomości, zaznacz konto, z którego został wysłany z. Nie da się podrobić.

Wreszcie musimy zająć innym potencjalnym zagrożeniem wokół Lp.pccleanerutils.com adware. Fałszywe narzędzie może móc zbierać informacje od Ciebie. Większość programów adware ma możliwość śledzenia sesji przeglądania i rejestrowania danych z przeglądarki sieci web. Szczegóły, takie jak historia, pliki cookie, naciśnięcia klawiszy, adres IP, położenie geograficzne, kierunkowy, e-mail, zamieszkania, telefonu, numer faksu, nazw użytkowników, haseł i poświadczeń finansowych mogą być narażone. Właściciele takich programów nie pytać o zgodę na zbieranie danych osobistych. Nie proszą o pozwolenie na sprzedaż, albo. Jeśli dane osobowe są sprzedawane na rynkach darknet, może stać się ofiarą kradzieży cyber.

Odinstaluj Lp.pccleanerutils.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Lp.pccleanerutils.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *