Jak usunąć LUTLAMELABE.RU (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć LUTLAMELABE.RU. Ten przewodnik usuwania LUTLAMELABE.RU działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz strony LUTLAMELABE.RU, przy każdym otwarciu przeglądarki, przygotuj się na kłopoty. Ten rosyjski domeny jest szkodliwy. Jest to wyraźny znak, że Twój komputer jest już infekcji. Kryje on cyber pasożyt. Paskudny porywacza przeglądarki, aby być dokładne. Twoim zadaniem jest jak najszybciej usunąć intruza, ponieważ w przeciwnym wypadku spowoduje to mnóstwo problemów. Porywacze są znane jako niezwykle irytujące i denerwujący. Jednak one również stanowić zagrożenie.

Tak długo, jak jest to pozostaje w systemie, nie można korzystać z Internetu w pokoju. Zrób sobie przysługę i go usunąć, zanim ma szansę spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Bo to może i będzie, w końcu. Działając szybko ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o te szkodniki. Wykorzystują każdą minutę na pokładzie do bałagan i to bałagan dostaje większe i większe, z każdym dniem. Na szczęście dla Ciebie, porywacz jest całkowicie wymienne. Możesz można się go pozbyć łatwo i szybko wykonując po prostu się przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. Ale też byłoby dobrze, jeśli można przeczytać cały artykuł, tylko po to, aby zrozumieć, jakiego rodzaju infekcji mamy do czynienia z.

LUTLAMELABE.RU porywacza przejmuje kontrolę nad przeglądarki i zaczyna się dokonywanie nieautoryzowanych ustawienia. Nie wymaga Twojej zgody, aby to zrobić. Twoje preferencje są bez znaczenia. Na przykład czy dać to uprawnienie szkodników, aby zastąpić twój homepage i Szukaj silnika na stronie LUTLAMELABE.RU? Nie sądzę. Nie proszono. Ci właśnie otworzył przeglądarki jeden dzień tylko po to, aby znaleźć, że przetasowania już poczyniono.

LUTLAMELABE.RU Strona staje się twój online cień. Pojedynczy ruch w Internecie nie można zrobić bez niej pojawiały się. Ale to nie jest sam. Ze względu na porywacza można zobaczyć mnóstwo innych po prostu jak shady witryn cały czas. I są pochowani z liczne reklamy.

Każda witryna, którą odwiedzasz jest ciężkie na banery i kupony. Nawet te, które były wolne od reklam teraz są ciężkie na “oferty” i wyskakujących okienek. Wyobraź sobie, korzystanie z pracy wykonanej w tych warunkach. Jest prawie niemożliwe. I także, to jest bardzo ryzykowne. Z porywacza na pokładzie nie ufasz, wszystko, co widzisz na ekranie. Większość linków i reklam są uszkodzone i dostarczają infekcje.

Urządzenie jest już cierpienia i niską skuteczność z powodu tego porywacza. Jeśli można się zarazić więcej szkodników, nie potrwa długo, zanim całkowicie się załamuje i stać się niezdatny do użytku. Jeszcze jest więcej. Twoja prywatność jest zagrożone, jak również. Porywacz jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i zbierać poufne dane. Następnie, wysyła on wszystkich do hakerów za to i oni mogą go używać, jednak im się podoba. Co zrobić, jeśli wykorzystuje ich do celów złośliwy? To są Twoje prywatne dane. Nie pozwól, że się zdarzyć. Natychmiast usunąć porywacza. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej.

Jak udało się porywacz się zarazić? Zwykle te infekcje podróży ukryte w wiązkach. Jeśli możesz pobrać darmowe programy z sieci web, należy zwrócić szczególną uwagę podczas procesu instalacji. Nie spiesz się do kliknij przycisk Zakończ. Weź swój czas, aby przeczytać regulamin przed zaakceptowaniem ich. Drobnym drukiem jest tam bez powodu. Pomijam to zwiększa ryzyko. EULA może ukryć niektóre mylące klauzule, które są całkowicie przed, ale jeśli nie czytać je, który zgodzi się do nich w każdym razie. Zrobić swoje due diligence. Hakerzy muszą swoją nieostrożność, aby odnieść sukces. Nie udzielić go.

Odinstaluj LUTLAMELABE.RU

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć LUTLAMELABE.RU z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć LUTLAMELABE.RU z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *