Jak usunąć Malware Crusher | Aktualizacja

PUP
Remove Malware Crusher

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Malware Crusher. Ten przewodnik usuwania Malware Crusher działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Malware Crusher jest nie to, co mówi. Jest to oszustwo. Ten paskudny program jest reklamowany jako alternatywa do programów antywirusowych. Według jej twórców to jest bardzo pomocne i zupełnie nieszkodliwe. Dobrze to byłoby wspaniale, gdyby to była prawda. Ale to nie jest. Nie wierzę, że mówi słowo Malware Crusher. To wszystko kłamstwa. Patrzeć w przeszłość dym lustra i zobacz program co to właściwie jest. To oszustwo.

Malware Crusher jest potencjalnie niepotrzebny program, który stara się nakłonić do robienia czegoś, co jest przeciwko najlepszym interesie. Nie wpadnij w tę pułapkę. Po Malware Crusher na miejscu w systemie, należy podjąć natychmiastowe działania, aby go usunąć. Pamiętaj, Malware Crusher leży do twarzy. Nic nie mówi, można zaufać. Dowiedz się, gdzie ukrywa się zwodnicze infekcji i usunąć go natychmiast. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, będzie to pożałujesz, raczej wcześniej niż później.

Podobno Malware Crusher przebiegów dokładne narzędzie na komputerze i pomóc wykryć różne zagrożenia, które AV program nie. Prawda jest taka, że inny program nie można znaleźć tych zagrożeń, ponieważ one nie istnieją. Malware Crusher tworzy je w celu straszyć. Stwierdza się, że komputer jest pełen infekcje i że jesteś w niebezpieczeństwie. Jeszcze raz, nie ufaj tym PUP nawet na sekundę. Wszystko to jest taktyka przestraszyć. Szkodnika chce do paniki, bo wtedy będzie bardziej skłonny do współpracy. Nie ma nic złego z komputerem.

Remove Malware Crusher
The Malware Crusher Virus

Oprócz ten szczenię Malware Crusher jest czysty. Jeszcze szkodnika jest stara się przekonać Cię w inny sposób, tak, że może zaoferować jego fałszywe rozwiązanie do nieistniejącego problemu. To rozwiązanie jest zawsze taka sama. Zostanie wyświetlony monit o zadzwonić bezpłatny numer, aby skontaktować się z “Specjalista”, które mają pomóc Ci poradzić sobie z licznymi zagrożeniami, które PUP twierdzi, że są zakażone. Nie wywołuj tych ludzi, bez względu na to, co. Jeśli nie, oni będą karmić kłamstwa. Twierdzą oni, że obecnie są przy użyciu bezpłatnej wersji Malware Crusher, które można znaleźć tylko zagrożenia, ale mogę je usunąć. Następnie oni skłonić Cię do zakupu pełnej wersji programu, które, oczywiście, nie są tanie. Nie popełnij tego.

Malware Crusher jest to oszustwo. To nie nawet wykonać skanowanie, nie mówiąc już o zagrożenia, że inne aplikacje AV nie mogą znaleźć. Nie dają tych ludzi pieniądze, tylko aby fałszywy program, który nie może pomóc. Nie, że potrzebujesz pomocy. Jedynym problemem jest to zwodnicze PUP i ich usuwania, nie trzeba wydawać ani grosza. Tam jest całkowicie bezpłatne usuwanie przewodnik poniżej, które mogą pomóc w rozwiązaniu kwestii Malware Crusher. Wszystko co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami starannie i wkrótce tyle twój maszyna będzie wolne od infekcji.

Jak zrobił Malware Crusher wprowadzić dane swojego komputera? PUP prawdopodobnie został dołączony do innego programu w sieci web, który został zainstalowany na komputerze. Jest to metoda wiązanie i jeśli nie jesteś ostrożny podczas procesu instalacji, możesz skończyć się zainfekowaniu własnej maszyny. Następnym razem możesz zainstalować aplikacje, można zdecydować się na ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji. Tak, one zająć więcej czasu, ale również daje szansę, aby zobaczyć wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje w pakiecie, a także przed kliknięciem przycisku “Zakończ”, usuń zaznaczenie opcji. Jeśli ma takich dodatków, należy je usunąć bez wahania. Są one zwykle złośliwy i nie trzeba ich w systemie. Jeśli tak, czy pobrałeś je sobie teraz.

Odinstaluj Malware Crusher

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Malware Crusher z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *