Jak usunąć Maraukog.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Maraukog.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Maraukog.info. Ten przewodnik usuwania Maraukog.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Maraukog.info jest to zły znak. Tę stronę wskazuje na obecność zakażenia porywacza przeglądarki w systemie. Widząc to wszystko, co czas oznacza, że porywacz jest już na pokładzie, i jest to jeden, zmuszając Maraukog.info strony non-stop. Zaakceptować wygląd strony jako znak ostrzegawczy to i słuchać go jak najszybciej. Porywacze nie robią dla towarzyszy przyjemny. Ten jeden nie ma rozróżnienia. To przyniesie Ci nic ale bóle głowy i negatywów. Im dłużej pozostaje, gorzej dostaje swoją sytuację.

Zrób sobie przysługę i usunąć jak najszybciej Maraukog.info. Znaleźć jego dokładną ukrycia miejscu i usunąć go po wykryciu. Nie ma miejsca w systemie. Wszystko to nie zrujnować twój pasienie się przeżycie, narazić użytkownika na zagrożenia malware i zagrażają prywatności. Ustawy, przed nim zdoła spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Jego szybkie usunięcie jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź teraz!

Porywacz, raz w, nie trać czasu. Bałagan produkcji rozpoczyna się od razu. Zakażenie sprawia, że niektóre całkowicie nieautoryzowanych zmian w ustawieniach, takich jak wymiana twój homepage i wyszukiwarki, na przykład. Ponownie bez Twojej zgody. Możesz po prostu otworzyć jeden przeglądarki jeden dzień aby znaleźć, że utkniesz z Maraukog.info strony. Nie zapomnij, że wszystkie przeglądarki są naruszone, więc nawet nie jeden niezawodny użycia. Jeśli zdecydujesz się zainstalować nową, pamiętaj, że to będzie również zarazić. Poza tym porywacz również dołącza brzydkie plugin do przeglądarki, tak więc ich iniekcji z reklam. Prawie każdej reklamy, które widzisz teraz jest zasilany przez szkodnika. I to nie jest wiarygodne.

Remove Maraukog.info
The Maraukog.info Virus

W rzeczywistości większość reklam są sponsorowane i używane przez oszustów do zwiększenia ruchu w sieci i zdobyć pay-per-click zysków. Link sponsorowany to nigdy nie można ufać, choć. Jeśli klikniesz przycisk, może łatwo prowadzić do zacienionych strona pełna malware. Lub można go ukryć szkodliwe oprogramowanie. Tak czy inaczej, jedno kliknięcie jest wszystko, czego potrzeba do pobrania więcej pasożytów na swoim już zainfekowany i niską skuteczność urządzenia. Z porywacza na pokładzie jesteś zawsze jedno kliknięcie od więcej zagrożeń cybernetycznych. Ale to nie wszystko. Szkodnika również zagraża bezpieczeństwa przez szpiegostwo na Ciebie i grożąc narażać swoje prywatne dane do oszustów. Nie pozwól go. Cut teraz krótkiego pobytu, zanim będzie za późno. Naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i raz na zawsze pożegnać się z tej plagi.

Jak wprowadzony paskudny porywacza? Jeden z najbardziej powszechnie stosowane taktyki, które kawałki adware użyć nazywa, łączenie freeware. Innymi słowy oszuści dołączyć adware do innego programu w sieci web i podczas pobierania tego programu, otrzymasz adware jak również. Aby zapobiec, być bardziej ostrożny. Wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. W ten sposób będziesz w stanie zobaczyć tego szkodnika dodatkowo dołączone i odznacz je przed zakończeniem instalacji.

Oszuści opierają się na fakt, że większość użytkowników wybrać prędkość ponad bezpieczeństwa. Idą z opcją szybciej, ponieważ nie chcą tracić czasu. To jest ich błąd. Nie pozwól go też swój błąd. Nikt nie powiedział, że utrzymanie twój PC bez infekcji będzie łatwe. To wymaga czasu i uwagi. Nie spiesz się. Trochę czasu, aby zobaczyć, co masz zamiar zainstalować. Gdy zauważysz, że aplikacja, która jest nie ten, który pierwotnie chciał, usunąć jego zaznaczenie. Takie programy są zwykle złośliwy. Hakerzy udowodnić źle. Udowodnić, że troszczysz się o swoje bezpieczeństwo.

Odinstaluj Maraukog.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Maraukog.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *