Jak usunąć Marihokew.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Adware jest niebezpieczne oprogramowanie, które ma na celu Włącz urządzenie każdej istniejącej przeglądarki do wyświetlania reklam narzędzia. Nagłe pojawienie się strony Marihokew.com, przy każdym otwarciu przeglądarki jest wyraźne wskazanie, że taki pasożyt znajduje się na komputerze. Ten przykry adware jest zaprogramowany do generowania reklam jak najwięcej jak to możliwe, mające na celu skłonienie użytkownika do kliknięcia na nich.

Za każde kliknięcie, które sprawia, że ofiara adware jest opłacany. Więc nie jest zaskakujące, że każdej odwiedzanej strony zostanie zalany reklamy. W tekście, banery, pop-upy i miga nawet alertów wiadomości – nie można ich uniknąć, bez względu na to ile razy klikniesz na ich ‘ Zamknij ‘. Adware jest poważne naruszenie zabezpieczeń online i ochrona prywatności. To złośliwe oprogramowanie można łatwo szpiegować swoją aktywność w sieci i zebrać te dane, aby lepiej dostosować treści sponsorowanych, które będą wyświetlane na ekranie.

Adware nie dotyczy konkretnych ofiar. Używa metody masowej dystrybucji, aby dotrzeć do użytkowników jak najwięcej jak to możliwe. To ważne pamiętać, że cant hack komputera. To nie jest tak zaawansowane. Chodzi o to, tylko może nadać mu uprawnienia do inwazji.

W większości przypadków użytkownicy nieświadomie zainstalować takie pasożyty na ich urządzeniach. Dzieje się tak poprzez fałszywe aktualizacje, oprogramowania zwijania, wiadomości spamowych lub klikając na zacienionym linki i reklamy. Najlepiej jest nie otwierać żadnych wiadomości oznaczonych jako spam. Częściej niż nie takie wiadomości są niebezpieczne i mogą zainfekować komputer podczas prowadzenia z nimi. Zwłaszcza, jeśli zawierają one załączniki lub plików wykonywalnych. Zaleca się również, po instalacji niestandardowej instalacji, więc nie ukryte oprogramowanie pobiera zainstalowane bez wiedzy użytkownika.

Marihokew.com adware ogranicza jego atak tylko przeglądarki sieci web. Oznacza to, że go nie zainfekować komputer. Jednak to nie znaczy, że jest to nieszkodliwe. To oprogramowanie nie ma miejsca na urządzeniu. Trzeba go usunąć tak szybko, jak można na miejscu, więc nie można go wypełniać swoją misję złośliwy. Nie tylko pasożyta ma dostęp do wyników wyszukiwania i Historia przeglądarki, ale można równie łatwo uzyskać cenne dane takie jak, ale nie ograniczając się do haseł, identyfikator logowania, adresy IP, bank poświadczenia konta, numery kart kredytowych, itp

również, ale dzięki czemu tego szkodnika na komputerze, ryzykujesz przeglądarki poważnie uszkodzony. Ciężkich reklamy bezpośrednio wpływają na przeglądarce internetowej, powodując, że nie tylko lagi, ale crash i zamrozić stale. Jeśli nie działają przeciwko tej plagi w czas, Twoja przeglądarka może przestać działać całkowicie. Można zabezpieczyć dane osobowe i wrócić do reklam przeglądania przez usunięcie tego niebezpieczne adware z komputera jak najszybciej!

Odinstaluj Marihokew.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Marihokew.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *